İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Argonik.com Ortaklık Sistemi

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
bende sizi anlamıyorum...

resimler neden sizi rahatsız ediyor...ne yaptı resimler size..merak ediyorum...

ayrıca sadece erkeklermi bu resimleri kullanabilir...

Konuşma daha doğrusu yazma uslubunuza dikkat edin, bayanlar para kazanamaz konusu değil, mp3 siteleri ile zaten ilgilenmiyorum.

google cache den sitenin 2 gün önceki görüntüsü , şu anda değiştirmiş.

http://img137.imageshack.us/my.php?image=mp3cukilarko9.jpg

aynı kişinin diğer bir sitesi sanırım tarzı aynı www.canlitavlaoyna.com

o zaman herkes sitelerin girişine,içerisine eg-zotik bayan resimlerini serpiştirsin, nasıl olsa ilgi çok diye biz de körükleyelim, bu düşünce toplumu sarsın.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anlayamadım birşey var, bir ortaklıkda Reklamverenin Şartları ve Koşulları vardır, okursunuz uygunsa başvurursunuz ve yayıncı site olursunuz, kural ihlali yaparsanız anlaşma fesh edilir.
Herşey bu kadar netken neyi tartışıyorsunuz, neyi savunuyorsunuz anlamadım gitti?

A

Argonik

Misafir
niye sinirleniyorsunuz ki..soru sorduk..

1-)ne demek bilende bilmeyende...

2-)Yardımcı mı !!! olmaya çalışıyorsun..ne yani sen bu webmasterlara ramazanda sevap diye yardım ediyorsun demek...

bırak bu palavraları..

onlar 250 kazanıyorsa,sende 5000 kazanıyorsundur..

yani yardım etmiyorsun herkes bir iş yapıyor..Ortak gibi ...sizde onların sayasinde ,kendiniz tanıttığınızı unutmayın....
burası kaliteli webmasterlarım bulunduğu bir bölge ,bence daha saygılı olmalısınız...

Birincisi ben sizin arkadaşınız, dostunuz değilim. Hitap ederken sen değil siz olarak hitap ederseniz sevinirim. Bize yolladığınız hitlerden biz sadece tanınırlığımızı arttırıyoruz. Sanırım sen bizi google adsense veya katreklamla karıştırdın? Sanki bize birisi para veriyor bizde %70,%75ini sizlere veriyoruzda kalanını cebe atıyoruz.. Zaten resminizden konuyla ve hatta tüm konularla ne kadar alakalı olduğunuz çok iyi anlaşılıyor. Ramazanda kimsenin kalbini kırmak istemiyorum ama mecbur bırakıyorsunuz kusura bakmayın. Kendimi tanıtmayı bıraktım yeterince webmaster üye ve birçoğu sistemden memnunç. Sizin gibi insanpar propoganda yapmasa ve ortamı germese herşey çok daha iyi olucak. Ne sistemi kullanıyorsunuz, ne bannerları görmüşünüz, ne ödeme yapıp yapmadığımızı biliyorsunuz, gelmiş burda biz 250 alıyosak sen 5000 alıyosun diyorsunuz. Zeka seviyenizide gayet iyi belli ediyosunuz zaten. Ve inanın bana bu konu altında tek bir palavra atmadım. Şu an yazdığım mesaj da buna dahil.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
1-) nasıl hitap ediyorsan, bende öyle hitap ettim..saygı saygı
2-)hala sinir var...sadece soru sormuştım...
2a-)açtığınız başlıkla ,söylediklerin aynı değil..başlık: Argonik.com Ortaklık Sistemi
3-)ayrıca ,tanınırlığınızı arttırırken para kazanmadığınızı mı ima ediyorsun..kimse kimseye boşuna para ödemez..lafı çevirmeyin.

Birincisi ben sizin arkadaşınız, dostunuz değilim. Hitap ederken sen değil siz olarak hitap ederseniz sevinirim. Bize yolladığınız hitlerden biz sadece tanınırlığımızı arttırıyoruz. Sanırım sen bizi google adsense veya katreklamla karıştırdın? Sanki bize birisi para veriyor bizde %70,%75ini sizlere veriyoruzda kalanını cebe atıyoruz.. .

4-)resmimle konumuzun alakası varmı, bunu diğer arkadaşlarıma bırakıyorum..
Zaten resminizden konuyla ve hatta tüm konularla ne kadar alakalı olduğunuz çok iyi anlaşılıyor. .

5-)bu hakaretin değerlendirmesinide foruma bırakıyorum...birazcık saygı...
Zeka seviyenizide gayet iyi belli ediyosunuz zaten. Ve inanın bana bu konu altında tek bir palavra atmadım. Şu an yazdığım mesaj da buna dahil.

A

Argonik

Misafir
Konu altına başka mesaj atmazsanız sevinirim. Yazıcağımı yazdım,soruda sormayın lütfen diğer konulara dönerseniz sevinirim.

M

MasterTR

Misafir
fazla hesaplanan stopaj in %10 a du$urulmesiyle oraya cikan 35ytl lik fark bugun hesabima yatirildi.

guvenilir sponsor kullanmak isteyenlere duyrulur

A

Argonik

Misafir
Hakaret yazmıyorum her normal insanın anlayabileceği seviyede şeyler yazıyorum ama seviye meselesi dediğim gibi. Biz başka firmadan alıp size ödeme yapmıyoruz. Tamamen kendi cebimizden yapıyoruz ödemeyi. Tek kârımız sitenin duyulması diye yazdım ama sen önceki mesajında "kimse kimseye boşuna para ödemez..lafı çevirmeyin." gibi oldukça saçma ve anlamsız bi cümle kullandın. Dedim ya her normal insan ne demek istediğimi anlıyor ama senin gibi provakatörler anlamak istediği gibi anlayıp olayı büyütüyor. Burası seninle tartışmak için açılmış bir konu değil. Herhangi bir problemin, sorunun varsa info[@]argonik.com a mail at ordaki arkadaşlar sana gerekli açıklamayı anlayana, sen anlayana kadar(yani 25-30 kere) yapacaklardır. Benim hem elim ağrıdı sana aynı şeyleri daha basit şekilde anlatmaya çalışmaktan hemde canım sıkıldı. Ortaklık programı ORTAKLARA özeldir. Web siten varmı onu bile merak etmeye başladım. Benden başka da bir cevap alamicaksın lütfen konuyu çöplüğe çevirme.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
aşağıdakiler hakaret değilmi..
Zaten resminizden konuyla ve hatta tüm konularla ne kadar alakalı olduğunuz çok iyi anlaşılıyor..
Zeka seviyenizide gayet iyi belli ediyosunuz zaten..

sadece webmaster/sitesinde reklam alanlara biraz daha saygılı olun..
dediğim gibi burası kaliteli ,webmasterlardan öte ,insanlardan oluşmuştur..

şimdide provakaör oldum...hatta bir sitem bile varmıymış..
Hakaret yazmıyorum her normal insanın anlayabileceği seviyede şeyler yazıyorum ama seviye meselesi dediğim gibi. ama senin gibi provakatörler anlamak istediği gibi anlayıp olayı büyütüyor. Web siten varmı onu bile merak etmeye başladım. Benden başka da bir cevap alamicaksın lütfen konuyu çöplüğe çevirme.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mywedding, neyin peşindesin Allah aşkına?
Beğenmiyorsan sponsoru kullanmazsın, bu kadar basit. Nedir bu sinir, sıkıntı, dert anlamadım.
Bir tavsiyem var size:
- Sizinle alakalı olmayan hiçbir şeyden şikayette bulunmayın.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
1000ler için tebrikler..

zaten bitirdim..hakaretleride sineye çektim..

Mywedding, neyin peşindesin Allah aşkına?
Beğenmiyorsan sponsoru kullanmazsın, bu kadar basit. Nedir bu sinir, sıkıntı, dert anlamadım.
Bir tavsiyem var size:
- Sizinle alakalı olmayan hiçbir şeyden şikayette bulunmayın.

burnman999

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SAYIN ARGONİK size pm attım bana bir cevap yazarsanız çok sevinicem.

A

Argonik

Misafir
Aşağıdaki Bannerlerden Birine Tıkla Mp3'ün İnmeye Başlasın

10.000'lerce İş İlanı Burada

Şeklinde tıklamaya zorlayıcı hareket nedeniyle iş ortaklığınız sona ermiştir.

Şeklinde yazdığınız için hesabınız kapandı. Gerekli açıklama mailıda size 3 kere gönderildi zaten.

burnman999

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana herhangi bir şekilde mail gelmedi.
peki bunu 3 hafta sonramı fark etiyorsunuz hesapta 120YTL geçkin bakiye olunca.

birde sizin dediğiniz gibi 'bannere' tıklayın yazıyor
reklamnızın olduğu sitelerin toplam hitti 15bin geçtin ve sol tarafta kayan şekilde yer alıyor

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mywedding karşılıksız vermiyor parayı zaten biz onların reklamını yapıyoruz onlar da para veriyor.

A

Argonik

Misafir
bana herhangi bir şekilde mail gelmedi.
peki bunu 3 hafta sonramı fark etiyorsunuz hesapta 120YTL geçkin bakiye olunca.

birde sizin dediğiniz gibi 'bannere' tıklayın yazıyor
reklamnızın olduğu sitelerin toplam hitti 15bin geçtin ve sol tarafta kayan şekilde yer alıyor

Biz sizin sitenizi hergün kontrol etmek zorunda değiliz. Kontrol ettik hile tespit ettik ve sistemden uzaklaştırdık.

M

MasterTR

Misafir
yaptigin spam sitelerle interneti copluge cevirdin sitelerine girince cok iyi $eyler du$unuyorum senin hakkinda

sana diyecek bikac lafim var ama yeri burasi degil burnman999

burnman999

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herşey para değil.neyse sorun değil.canın sağolsun.

herkesin düşüncesine saygım sonsuz ama sınırları zorlama...internet sitelerime girmek zorunda değilsin.

saygılarla,

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selamlar ya bazı günler hiç saymıyor tıklamaları kaç saatte bir güncelleniyor.bugün hiç saymamış özellikle denemek için arkadaşlara tıklattım yine sayılmamış neden olabilir ? site www.inanilmaz.org

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5