İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

argonik hatalı saymıs

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nescafe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba ;

http://www.r10.net/para-kazanma-pay...onige-nooldu-bi-yanlislik-var-herhalde-2.html

İşortaklarına genel duyuru;

Hit özeti oluşturan algoritmamızda bir hata tespit edildi. Bazı iş ortaklarının hesaplarında hit özeti oluşturulurken günlük özetler bir kaç defa kayda geçmiş bulunmakta, bu durumda o kişinin kazancını katlıyor görünmekteydi. Dün itibariyle algoritmamızı düzelterek günlük çift kayıtları temizledik.

Daha önce kazancı fazla gözüken ancak bugün itibriyle kazancı düşen iş ortaklarının kayıtlarında yapılan bu düzeltme tamamen doğru hit raporlarından oluşmaktadır. Dolayısıyla hitlerinizden usule uygun hiç bir kayıt silinmemiştir. Sadece tekrarlayan kayıtlar temizlenmiştir. (Örnek 23.10.2006 tarihinde 5 defa tekrarlayan özet hit raporu nedeniyle günlük kazancı 10 YTL olan iş ortağının kazancı 10 * 5 = 50 YTL. olarak görünmekteydi. Bu kayıt düzeltildiğinde kazanç 40 YTL düşmüş oldu).

Kazancı konusunda şüphesi olan arkadaşlar mail yoluyla durumu bildirdiklerinde detaylı hit raporları incelenecek kendilerine son durum bildirlecektir.

İlginiz ve hoşgörünüz için teşekkür ederiz.

argonik.com adına
Ferhat Şahin
argonik.com webmaster

webmaster arkadaşlardan bir ricam olacak : şu sitede atıp tutan arkadaşlara cevap yazamadım, zira forumları davetiye istiyormuş!! http://forum.iyinet.com/ortaklik-pro...nik-fos-d.html

Lütfen biriniz o siteye ve arkadaşlara buranın linki verebilir mi? ya da burada yazdıklarımı oraya yapıştırabilir mi?

Boşuboşuna bir firmayı lekelemeyin lütfen! Bu kadar kolay değil. Sistemde bir hata olduğunu gören arkadaşlar görmüş zaten! bu başlık öyle açılmış işte. Bu hatayı ya görmezden gelip cinlik yapanlar var ya da gerçekten görmeyenler. Ama direk "izi kalsın" mantığıyla bir firmayı ya da markayı kötülemeyin.

Anlamadığım şey, bu sistemden para kazanan ve tıkır tıkır siteleri işleten arkaşlarında bir vefa örneği gösterip "hayır olmaz öyle şey bizim hitlerimiz doğru, paramızı aldık" filan diye bir iki satır yazmaması.

Neyse, aybaşında ödemesi yapılan arkadaşlar haklı olduğumu görecektir. Argon'a güvenin arkadaşlar. Ben Argon'da çalışan biri değilim oraya iş yapan biri olarak bunu söylüyorum. Atıp tutmadan önce bir düşünün ve iğneyi kendinize batırın önce. Yani günde kendi sitesine 50 tekil hit alabilen bir iş ortağı kaç hit yollayabilir maksimum sizce? 100 mü?! Hiç sanmam...

"Bu kadar kazancım vardı şimdi düştü hemen bakın haber verin" filan diyen arkadaşları raporlarını tek tek inceledim dün gece. O da yetmedi sitelerinin kaç hit aldıklarına baktım. Lütfen gerçekçi olun.

Tüm yazdıklarımda hakkıyla kazanan ve gerçekten bu işi bilen arkadaşları tenzi ederim.

Saygılarımla

Ferhat Şahin
argonik.com webmaster

A

Argonik

Misafir
evet problem var. demekki neymiş böyle organizasyonları yürütenler gelip incelemeden, öğrenmeden 'yaş küçük herhalde' gibi yazılar yazmayacakmış.. çıkıp hata var diyip özür dileyecekmiş! bunu beceremiyorsa forumlara yazmayacakmış..

Yaş küçük heralde denmesinin sebebi kullanılan tabirdir. Aynı senin kullandıkların gibi. 2-3 hit için msnde abi ayağı çeken biri benden niye özür bekliyor onuda anlamak güç. Kullanıcı adını verirsen şimdiye kadar kazandığın parayı ödeyebiliriz ve sistemden anında çıkabilirsin..

Sorun yaşayanlara gerekli mailler gönderilmiştir. Sistemdeki ufak bir kodlama hatası yüzünden önceden hitler fazla sayılmıştır ve son yapılan düzeltilme ile fazla sayımlar düzeltilmiştir. info @ argonik . com a mail atarsanız detaylı hit raporunuz (ip-saat-tekil/çoğul tıklama olarak) yollanacaktır. Yani zaten haketmediğiniz(sistem hatası yüzünden eklenen) tıklamalar çıkartılmış ve sorun düzelmiş olarak gözüküyor. Herkesin hakkettiği para bir kuruş eksilmeden ödeniyor. Ha eğer güvenmiyorsanız kullanmassınız buna kimsenin diyecek bir sözü yok zaten kimseye de zorla kullandırmıyoruz ama bir mesajı yazarken kullandığınız kelimelere ve hitap şeklinize dikkat edin.

Not: Umarım saçma ve kaba yorum yapan kişiler kendilerine yakışanı yapıp Ferhat beyden ve benden özür dilerler.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben konu harici birşey eklemek istiyorum, bu konunun başlığını neden Forum Yetkilileri düzeltmedi, hiç hoş değil ve tamamen suclayıcı bir başlık ki karşılığı yok, ayıptır..
TR'de sonra neden sponsor yok diyenlere, buyrun cevabı

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
anlayamadıgım şey madem sistemden kaynaklanan bir sorunda neden tüm kullanıcılarda bu sorun olmuyorda bazılarında oluyor ? sistemden bir sorunsa eğer tüm kullanıcılarda olur Developer arkadaşımız bende sorun yok diyor, ki aynı sorun bende de oluşmuştu sizinle iletişime geçmiştik

açıklayabilirmisiniz lütfen
saygılar

M

MasterTR

Misafir
arkada$im bazen guncellemede o gunku kazanc 2-3 kez ekleniyor ve daha sonra duzeltiliyor. bundan ba$ka bir sorun yok. ne kadar daha tekrarliyacaz bunu?

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Yaş küçük heralde denmesinin sebebi kullanılan tabirdir. Aynı senin kullandıkların gibi. 2-3 hit için msnde abi ayağı çeken biri benden niye özür bekliyor onuda anlamak güç. Kullanıcı adını verirsen şimdiye kadar kazandığın parayı ödeyebiliriz ve sistemden anında çıkabilirsin..

Not: Umarım saçma ve kaba yorum yapan kişiler kendilerine yakışanı yapıp Ferhat beyden ve benden özür dilerler.

bu yaptığınız ekmeğinize ihanettir. bu yaklaşımda yazılar yazan birilerinin başarılı olma şansı sıfırdır!

ben mi sizden hit isteyip abi çekiyorum ?!
benim kim olduğumu karıştırdınız ya da unuttunuz herhalde?
ben böyle yerlerle çalışmam. cevabınız evet değilse lütfen boşuna polemiğe girmeyin benimle!

A

Argonik

Misafir
Ünlem işaretini biraz daha az kullan pek bi mana katmıyor konuşmalarına. Evet sen benden hit için link istiyordun. Kimsenin senin düşüncene ihtiyacı yok beğenmessen kullanma diyorum. Şimdi aslında bazı sponsorluk firmalarının neden kullanıcıları muhattap almadığını ve umursamadığını daha iyi görüyorum. En iyiside umursamamak açıklamayı siteden duyurmak ve sizle bire bir muhattap olmamaktır. Bu düşüncede olmamın tek sebebi sen ve konuyu açan arkadaştır. Tekrarlıyorum lütfen kullanıcı adını ver ve kullanma bu sistemi. Paranı hemen ödeyip sistemden çıkartıcam ve çok ciddiyim. Seninle daha fazla çalışmak istemiyorum. Eğer beğenmiyorsan ver kullanıcı adını yada sus. Kimse ekmeğine ihanet etmiyor sizi adam yerine koyup muhattap oluyoruz yazdığın mesaja bak. Yok fosmuş yok özür dilicekmiş hata var diye. Arkadaşım ben senden niye özür diliyim algoritmada sorun var ve hitler fazla yazılmış diye. Sanki 10 kazandında 9unu sildik. 15 click bazı hesaplarda kodlama hatası yüzünden 150 olarak yazılmış ve bu hata düzeltikdi. Açıklama duymadan bi cevap bile almadan sen kim oluyorsunda ahkam kesiyor ünlem içeren cümleler kuruyosun? Lütfen konuyu daha fazla uzatma gerçekten geriliyorum ve daha fazla mesaj atmaman konusunda ricada bulunuyorum.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
e güzel kardeşim madem beni tanıyormuşsun sen kapatsana hesabımı!
bir kişi çıksın hit istediğimi, abi çektiğimi söylesin 22 sitemide ona veriyorum.
öyle sallama iş olmaz!
o zaman ben de sana yazayım 3 ay önce bana 2000 dolar taktın..
nerde param?

A

Argonik

Misafir
Bi sen eksiktin. Buda bu konuda son mesajımdır. Kimse soru sormasın bilir ağızdan cevap alamayacaktır. Bol kazançlar.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
pigeon seni destekliyorum..ben 20 gün önce aynı şeyleri yazmıştım..

böyle hakaretler ,tehditler içinde 2-3 lira kazanacağıma ,reklamını yapmam daha iyi...

webmasterları nasıl gördükleri hakaretleri okuyun derim,aşağıdaki linki tıklayıp bakın..
http://forum.iyinet.com/ortaklik-pr...rgonik-com-ortaklik-sistemi-9.html#post300452

Bende senin yaptığın kışkırtmayı desteklemiyorum.
Biraz daha sakin olmanı tavsiye ederim.

Kendine destekçi bulabilmek için başkalarını ateşlemene gerek yok.
Bizler neyn ne olduğunu görebiliyoruz.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
burası webmaster forumu burada çoğu insan argonik nickinin kim olduğunu biliyordur herhalde.
yazılarınızı tekrar gözden geçirin. 3-4 destekleyeniniz olsa da öğrenenler herhalde daha farklı düşünür benim gibi.
tekrar ediyorum nasıl bir ilişki içindesiniz argonikle bilmiyorum ama ekmek kapınıza ihanet etmeyin!
msn de koruyamadığınız seviyeyi halka açık yerlerde korumaya özen gösterin.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
burası webmaster forumu burada çoğu insan argonik nickinin kim olduğunu biliyordur herhalde.
yazılarınızı tekrar gözden geçirin. 3-4 destekleyeniniz olsa da öğrenenler herhalde daha farklı düşünür benim gibi.
tekrar ediyorum nasıl bir ilişki içindesiniz argonikle bilmiyorum ama ekmek kapınıza ihanet etmeyin!
msn de koruyamadığınız seviyeyi halka açık yerlerde korumaya özen gösterin.

Pardon bu kimeydi?

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Kim olduğunu neden açıklamayıpta böyle havada askıda bıraktın anlamadım.

Edit: Yani argonik kimmiş. Onu demek istedim. :)

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
kim olduğunu ben değil de kendisi açıklarsa açıklar. argonik kendisinin olduğunu düşünmediğim için böyle organizasyonların bu sebeplerden zarar görmesini istemem.

A

Argonik

Misafir
Evet senle msnde konuşan bendim. Argonik benim değil sadece çalışıyorum. Sitede adres mevcut sende ankaradaymışsın bir sorunun varsa buyur gel görüşelim. Bu arada kim olduğumu bende merak ettim kötü bi işmi yapmışım paramı çalmışım ne yapmışımda böyle imalı konuşuyorsun? Hayır anlamadığım niye bu kadar yüzsüzsün. Madem üye değilsin ortaklık programına niye bu kadar alakadar oluyosun bu sistemle. Türkiyede 1 tane bile adam akkıllı ortaklık programı yok tek sebebi sen ve türevlerin bunu 10. kere söylüyorum. Aynı şekilde sen ve türevlerin yüzünden bu forumda kimse artık ortaklık sistemimizle ilgili hiçbir sorusuna cevap alamayacak. Nasıl bir yol izlediğini anlayamadım yada bu işten ne gibi bir çıkarın var çözemedim ama gerçekten akıl alır gibi değil şu yaptığın. Sana diyorumki eğer üyeysen ver kullanıcı adını, yok değilsen yorum yazma arkadaşım seni niye geriyo bu kadar bu konu. 14 yıllık firma Argon ve her işinide şimdiye kadar gayet düzgün ve şerefiyle yapmıştır yapmaya da devam edecektir. Kimsenin bir kuruşu bizde kalmaz kalmayacaktırda ama olmadık sebeplerle ve saçma sapan yazılarınla çamur atmaya devam edersen senin açından da pek hoş olmicak. Tekrar söylüyorum konu kapandı bir mesaj daha atma artık şu konuya azıcık haysiyetin varsa. Seni çok geren, rahatsız eden, onuruna dokunan bir konu varsa gel görüşelim veya mail at cevabı gelir zaten. Adam yerine koyup cevap atıyoruz cidden atmamak lazım.

Not:Yöneticiler konuyu kilitlerse(tabi varsa bu forumda herhangi bir yönetici... konu başlığı bile değişmemiş 1 haftadır. Sanırım hakaret etmek serbest forumda) sevinirim.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
konu zaten aragonikin yaptıkları değildi, geçici hatalar olabilir tabiiama konu senin yazdıkların, uslubundu..
ne yapayım beni senin gibi yazan, ekmeğine ihanet eden herkes geriyor.
özel mesajla atın bulunduğunuz adresi en kısa sürede yüz yüze konuşalım.
ama forumun önünde lafınızı yemeyin, tanışmış oluruz hem de..

demekki neymiş sinirlenip msnden kim olduğunu belli etmeyecekmişsin!
aynı yaştayken yaş küçük herhalde demeyecekmişsin!
kendine ait olmayan işlerde ekmeğin için daha seviyeli yazacakmışsın!
bunlar hep hayat dersi.

size iyi çalışmalar.. yüzyüze olmadığı sürece benimle muhattap olmayın artık..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@Argonik: benim anlamadığım sey, madem Argonik'te calısıyorsunuz, bu açıklamayı neden siz yapmadınız? konu bu kadar uzamazdı, suçu biraz da kendinizde arasanız. yöneticiler her mesajı tek tek okuyamayabiliyorlar. mesajın sağ üstündeki butondan mail göndermek çok mu zor? ayrıca ben sizin tavrınızı da beğenmedim. tamam baslık hatalı olabilir, direk yas'a vurmanız sizin de yasınız hakkında süphe icine soktu beni.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5