İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

argonik hatalı saymıs

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A

Argonik

Misafir
demekki neymiş sinirlenip msnden kim olduğunu belli etmeyecekmişsin!
aynı yaştayken yaş küçük herhalde demeyecekmişsin!
kendine ait olmayan işlerde ekmeğin için daha seviyeli yazacakmışsın!
bunlar hep hayat dersi.

-Ettim!!!!!!!!!
-Dedim!!!!!!!!!
-Yazdım!!!!!!!!!

Sonuç? Seni geren ne burda polismisin?

Ünlem koydum daha etkili olmuştur heralde. Şu konuda tamamen 3. şahıssın ve tek görevin tartışma yaratmak çok da başarılısın. Para alıyomusun. Alıyosan devam edicem EKMEK paran nede olsa..

A

Argonik

Misafir
@Argonik: benim anlamadığım sey, madem Argonik'te calısıyorsunuz, bu açıklamayı neden siz yapmadınız? konu bu kadar uzamazdı, suçu biraz da kendinizde arasanız. yöneticiler her mesajı tek tek okuyamayabiliyorlar. mesajın sağ üstündeki butondan mail göndermek çok mu zor? ayrıca ben sizin tavrınızı da beğenmedim. tamam baslık hatalı olabilir, direk yas'a vurmanız sizin de yasınız hakkında süphe icine soktu beni.

5 yıldır bu işle uğraşıyorum. Daha 2 ay önce açılmış bir sistem ve daha 3 kişi ödeme aldı. Bu ay daha çok kişi ödeme alıcak ve sorunsuz alıcak. Kontrol panelindeki bir hata yüzünden "argonik fıs" diye başlık açılıp mesaja da evet arkadaşlar argonik fıs clickleri silmiş yazılırsa ben doğal olarak o kişinin yaşını merak ederim. Bu mesajların atılmasının tek sebebi karşılarında bir muhattap olduğunu bilmeleridir. Ben açıldığını haber verip bir mesaj daha atmasam kimse buraya argonikte böyle oldu şöyle oldu fıs fos diye mesaj atılmayacaktı. Örnek vermek gibi olmasın ama aynı konu r10 forumlarında da var. Buyrun okuyun 1 tane bu tarz mesaj atan varmı. Yoksa niye yok. Sizin oradaki insanlardan farkınız ne ve ben orada niye daha farklıyım burada niye daha farklıyım anlarsınız. Sanki birinin cebinden parasını çalmışız gibi argonik fos çıktı veya bundan sonra daha dikkatli olursun!! tarzında mesajlar görünce doğal olarak çıldırıyorumki bu en doğal hakkım. Bu arada o açıklamayı buraya yazmamamın sebebi haftasonu olması ve benim uyuyor olmamdı. Uyumasaydım gerekli açıklamayı ben yapıcaktım. Benim tavrımın bu şekilde olması sebepsiz karalamalara ve saldırılara maruz kalmamdan kaynaklanmaktadır..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de 9 senedir netteyim ve ortaklık programında para ödemeyen 1000 tane site gördüm. sütten ağzı yanan yogurdu üfleyerek yiyor artık. ortaklık programınızı kullanmıyorum ama aynı sey benim basıma gelse ben de aynı sekilde tepki verirdim. artık insanlar sponsor ne zaman odeme yapacak diye beklemiyor, ne zaman kacacak diye bekliyor. bunda tabi ki sizin sucunuz yok, size bir sey demiyorum yanlıs anlamayın. zamanla ortaklık programlarına karsı dusunceler insallah duzelir.

A

Argonik

Misafir
İnşallah düzelir ama bu tutumla atılan mesaja bende bu tutumla cevap veririm. Devamı gelirse bende devam ederim ki bu benim en doğal hakkım. Ortada hiçbirşey yokken çamur atılırsa saldırıya geçerim. Sorun yaşayanlara detaylı hit raporlarını bile göndericez daha da yapabileceğimiz birşey yok. Fazla yazılan hitler silindi sadece ama bazı arkadaşlar hala saldırmaya devam ediyor. Sanki bi çıkarları varmış gibi tutum gösteriyorlar. Olayı kişiselleştirmek kimseye bi çıkar sağlamaz. Neyse kolay gelsin daha fazla konuyu uzatmaya gerek yok. Sonuca bağlandığına göre kilitlenirse sevinirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5