İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arif'e Tarif Olmaz.. ''Buyurun''

Rometeus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar, yeni web sayfaları forumunda dolaşıyordum, yeni web sayfası acan arkadaslara basari dileklerimi sunmak icin..
Fakat bir konuya girdigimde içinde bulunduğum ve ekmek yediğim sektörden utandım..

http://forum.iyinet.com/yeni-web-siteleri/42279-el-forum-com-ajdar-bolumuyle-online.html

Buyurun forum burası..
@blackboy arkadasimin actigi forumda ''Ibn... Ajdar'' diye bir forum var.

Ya bu kadar mu düştük arkadaşlar?
Ajdar için web sitesi yapan arkadaşlara da kızıyordum fakat google geliridir carttır curttur diye saygı duyuyordum.
Ama bunun saygı duyulası bir tarafı kalmadı..
Biz elimizdeki gücü kendi vatandaşımızı ezmek ,yermek alaşağı etmek için kullanıyoruz.

"Ya Rome sen Ajdar'ı ne demeye savunuyorsun?'' diye sorarsanız.
Ajdarı savundugum fln yok..
Ajdar'ı bende protesto ediyorum evimde, dost sohbetinde orada burada..
Ama hakaret etmeden protesto ediyorum.
3 tane hit uğruna her ne isimde ve her ne sıfatta olursa olsun birilerine hakeret etmeye (ki iğrenc bir kelime ile hakaret ediliyor) hakkımız yok..

O forumda yazdıgım gibi , bu web sayfasında bu forumu acan arkadas ve arkadaslar ile ayni isi yaptigimdan , ayni kurum ve kuruluslarin yolladigi paradan ekmek yediğim icin kendimden utanıyorum..

Ne diyim ''Arif'e tarif olmaz, arifseniz anlarsınız''

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Medyanin amaci bu zaten, amacina ulasiyorlar. Ayakta uyuyup, abidik gubidik meselelerle kafayi doldurup; dunyadan, ulkende olanlardan bi haber olarak ot gibi yasamak...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5