• TC Kimlik Numaranızı onaylayarak iyinet.com'dan tam olarak yararlanabilirsiniz. Konu açabilmek ve açılan konulara yazabilmek için lütfen Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı doğrulayın. Doğrulama ile ilgili hata alıyorsanız, kimlik ön yüzündeki Ad Soyad, Doğum yılı ve TC Kimlik numarası görünecek şekilde kimlik resmini bize gönderebilirsiniz.

    deneme bonusu veren siteler cratosroyalbet pubg uc smm panel smm panel
sohbet odaları

aris pırlanta kampanyası

Bilgiler
Katılım
22 Şubat 2003
Mesajlar
3,203
Reaction score
18
Puanları
0
251 Aydır Üye
1. Yarışma 18 yaşından büyük herkese açıktır. Yarışmaya katılmak için her hangi bir ön koşul (üyelik, alışveriş v.s.) bulunmamaktadır.
2. Kullanılan mesaj 3 kelimeden oluşmak zorundadır. 3 kelimenin altında ya da üzerinde kelime sayısı ile yazılan mesajlar değerlendirme dışında bırakılacaktır.
3. 1. kelime en fazla 7, 2. kelime en fazla 9, 3. kelime en fazla 11 karakterden oluşabilir. Kullanılan noktalama işaretleri de bir karakter sayılacaktır.
4. Katılımcılar yazdıkları mesajın her hangi bir şekilde başka bir kişiye ait olmadığını, her hangi bir eserden alıntı olmadığını taahhüt ederler. Telif hakları ve ya benzeri yasal durumlarda sorumluluk tamamen katılımcıya ait olup, Ariş bu durumda her hangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
5. Tüm katılımcılar yarışmaya katıldıkları mesajın kullanım haklarını Ariş'e devrettiklerini kabul ederler.
6. Aynı mesaj birden farklı kullanıcı tarafından gönderilirse ilk gönderilen mesaj geçerli sayılır.
7. Yarışma sonuçları 10.05.2007 tarihinde sitemizde duyurulacaktır.
8. Kazanan yarışmacılara formda belirttikleri bilgiler üzerinden iletişime geçilecektir. Meydan gelen adres değişiklikleri ya da ulaşamama gibi durumlardan dolayı meydana gelebilecek mağduriyetlerden Ariş sorumlu değildir. İletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz girmek katılımcının sorumluluğundadır.
9. Anketi yanıtlayarak ekstra puan kazanan üyelerimizin puanlarının aktif hale gelmesi için www.e-aris.com sitesine üye olmaları gerekmektedir.
10. Yarışmaya Ariş çalışanları ve 1.dereceden akrabaları katılamazlar.

http://www.eniyisevgimesaji.com/index.html
 
Bilgiler
Katılım
20 Kasım 2006
Mesajlar
3,918
Reaction score
9
Puanları
0
Şube
Bebek
205 Aydır Üye
bir ön koşul (üyelik, alışveriş v.s.) bulunmamaktadır.

9. Anketi yanıtlayarak ekstra puan kazanan üyelerimizin puanlarının aktif hale gelmesi için www.e-aris.com sitesine üye olmaları gerekmektedir.

Maddeler arasında uyuşmazlık var ... Aris tanıdığım sağlam Pırlanta firmalarından
 

nedium

0
Bilgiler
Katılım
4 Şubat 2006
Mesajlar
212
Reaction score
0
Puanları
0
215 Aydır Üye
pırlanta ödülünü kazanmak için üyelik gerekmiyor.
Pırlanta ödülünü kazanmak için doldurduğumuz formu göndermemiz halinde bir çekiliş hakkımız oluyor, ayrıca da 10ytl lik indirimimiz.

10ytl lik indirimden yararlanmak için üye olmak gerekiyor...
 
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst