İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arizona, Utah...

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
gorgeous-sedona-arizona-sunset.jpg

03_arizona.jpg

Grand_Canyon_National_Park_Arizona.jpg

Arizona-RedRock.jpg

arizonaredrockcrossingi.jpg

arizonamonumentvalley2.jpg

colorado2.jpg

Gerçekten mükemmel bir yer...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
`Guzeldir eyaletimiz, bekleriz grand canyonda cay icmeye :D

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bi tarlam bir de internet bağlantım olsa ben buralarda yaşayabilirm, ha birde sıcak bir ev.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Öyle olmuyor malesef. Sıkılıyorsun. 3 Türk olsa okey, ihaleli batak oynasak diyorsun.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Angelo sen kaç senedir orada yaşıyorsun? Ben yeni fark ediyorum orada yaşadığını :S

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Batı tarafını gezdim ben sadece San Francisco, San Jose, Los Angeles, San Diego, Phoenix, Las Vegas.
Los Angeles'da okuyordum, 2 senedir burda çalışıyorum. 3 sene + 3 uzatmalı 6 senelik vize var, 2 si doldu işte.
Seneye Ocak'ta askerlik yaptıktan sonra dönüp kalma konusuna karar vereceğim daha.

Loi ne taraflara gidiyorsun?

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Batı tarafını gezdim ben sadece San Francisco, San Jose, Los Angeles, San Diego, Phoenix, Las Vegas.
Los Angeles'da okuyordum, 2 senedir burda çalışıyorum. 3 sene + 3 uzatmalı 6 senelik vize var, 2 si doldu işte.
Seneye Ocak'ta askerlik yaptıktan sonra dönüp kalma konusuna karar vereceğim daha.

Sen çok güzel yerlerde bulunmuşsun California. Hazır oradayken kuzeyede git bari New York filan. Bu arada, San Francisco gay eyaleti değil mi? Yani oranın toplumu %90 eş-cinsel. Ayrıca metal müzik güneyde süper yav :S satan kilisesi bilem var orada :D Her akşam harley sesleri geliyor mu? Bir arkadaşım vardı o söylemişti, harley'ciler her akşam 8'de sokaklara dökülüyormuş mükemmelmiş ya.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
USA için vize almak kolay değil, nasıl başardın bunu :p
Çok atıp tutan oldu, vermezler çok zor felan diye, gittim hiçde uzatmadılar 10 senelik verdiler..

NY ve NJ da bulunacağım Angelo...

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
o kanyonların oraları bir zamanlar deniz imiş.. yanlış hatırlamıyorsam aklımda öyle kaldı yani , dünya sağlam şekil değiştirmiş :hönk:

@Angelo: üstadım iyi gezmişin valla .. Las Vegas nasıldı, bir daha gidersen Ocean Fourteen serisini biz çekelim.. :p

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Çok atıp tutan oldu, vermezler çok zor felan diye, gittim hiçde uzatmadılar 10 senelik verdiler..

NY ve NJ da bulunacağım Angelo...

Peki ne gerekiyor şimdi bu vizeyi almak için, nasıl bir sebep belirttin? New York ve New Jersey tamda yerlerine gidiyorsun New York'ta hardrock cafe var oraya uğrayıp benim için bir kahve ya da bira içersin. :utan:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5