İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arka Arkaya Anketler

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar asp de arka arkaya hiç bi şekilde durmayacak birinin cevabını verdimi direk 2.sine gecicek tarz bi script arıyorum asp olarak elinde bu tarz bişi mevcut olan var mı? Ben hatırlıyorumda bazı sitelerde bu şekilde uzun anketler yapılyordu..

Hiç yoktan örnek script bilenler varsa herhangi bi sitede link verirlerse sevinirim örnek alabileceğim her kodlamaya ihtiyacım varda.

S

SempatiX

Misafir
Arkadaşım örneğin bir arkadaşlık sitesi scriptini editleyebilirsin. Oda üye olurken arka arkaya sorular soruyor. Biraz gülünç gelebilir ama mantıken doğru.

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben kasten öyle arka arkaya sorular soran bi arkadaşlık scripti görmedim yahu varsa link verirsen görmüş oluruz :)

S

SempatiX

Misafir
Mesela kardeşim forum dolduruyorsunya ;) İşte o cinsten. Boş bıraktımı geçmesine izin vermiyor ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5