İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadas Portalı Satılıktır '''

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kriston

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar Gecenlerde Burda Konu actık Ve satıldı Portalımız Ama aLıcı Kişiyle Birhada İrtibata Gecilemedi :) neyse Arkadaslık Portalı Satılıktır İlgilenenler Pm ata Bilirler Veya cevap Yaza Bilirler. Admin Panelinin Cekilmis Resimleride Verilecektir Kulanımı Cok Kolay Gold Uye sistemi Var Ornek Gösterim.

www.forumpaylas.net/test2

Fiyat : 150 Ytl .

kriston

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adresini vere bilirmisin bende görıyım :) Bu portal coder I Arkadasımız Ki Bişi söliceksen elinde Bir kanıtla Gel saygılarımla.

cixmekan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir baska forumda dagıtıolardı indirip denemiştim ama db si yoktu kim yazmıs bu scripti

kriston

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama bizde tumuyle var ufak bir alacak karsılıgı portalı aldık kimmin yazdıgına gelinirse bosver :)

kriston

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
he Bu arada Zorla Kimseye Birsey Satmıyorum Ben Malımın saglamlıgına Ve Bir yerde Dagıtıldıgına İnanmıyorum Onun İçin Burdan satısa Sundum.

M

Metalirik

Misafir
marez forumlarda dolandı, evet. DB'si ile bende mevcut.
Sizin olabilir ve/veya olamaz. Onu bilemeyiz.
Ama marez forumlarda dolandığı da bir gerçek, herkes oradan görmüş ve çoktan almıştır düşüncesindeyim.

kriston

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
inan öyle birsey olsa Haberimiz Olur Ve böle satısa sunmazdık arkadasım . bunun saglamını bulmaları hemen hemen imkansız inanın cok ciddiyim.

M

Metalirik

Misafir
Elimdeki marez görüntüsü aynı.
DB : 15 küsür MB
Asp dosyaları : 9 küsür Mb
Toplam değer : 24.2 Mb
Bazı klasörler : hpz, uye_resim, veribaze, ak_images gibi..
Ve en önemli örneği adresinden DB'ni çekebildim. Çünkü aynı şeyleri paylaşıyoruz.

test2/veribaze/asfis.mdb den 15 mb lik DB'in karşıma çıktı.

Yeterli sanırım arkadaşım, marezde aynısı dolanıyor.

kriston

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bak bir script cok kolay calmak paint i ac kaynagı göruntule yapıstır. sen elindeki portalın nekadar acık oldugunu biliyormusun veya bu portalın kuru oldugu bir site varmı adres ver bakalım acıkları neler görelim ama bizim script orjinal acık yok ;)

kriston

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama inan dunyanın acıgı var sen bi elindeki portalı dene acıklarını kapatmaya calıs yaparsan birtanesin ;)

M

Metalirik

Misafir
24.2 MB'i upload etmekle uğraşamam, yada satışını engelleme gibi bir düşüncemde yok.
Sadece bir dip not geçtim, arkadaşım. Beni de pek ilgilendirmiyor doğrusu aşk meşk siteleri. Yazılım bize ait dediğin için, marezlerde dolandığını anlattım.
İyi satışlar dilerim

kriston

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama inanın bunlar için işlem yapılacak ama dedigim gibi imkan tanımıyorum gözumle görmeyene kadar.saol arkadasım uyarın için.

kriston

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kesinlikle arkadasına sölersen portal bizden alındı asigiz com tarafından.

H

hsyn-c

Misafir
kriston' Alıntı:
kesinlikle arkadasına sölersen portal bizden alındı asigiz com tarafından.

zaten bu script in dagıtıldığı forumdada aşığız.com un scripti adında dağıtılıyordu..

kriston

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bak kardesim size ben hala anlatamadım acıkları ful acık o sitelerin anlamıyormusunuz suanda senin arkadasının sitesinin admin panelindeyim yeter ama alalala pm atarsan sana resimlerinide gösteriyim :)

H

hsyn-c

Misafir
ben zaten açıkları yok demedim.scripti alıcağımıda sölemedim.
sadece örnek istemiştin ondan yazdım.
gerisi beni bağlamıyor:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5