İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaşarlar a d c a s h . c o m sitesi hakkında bilsigi olan varmı

v3j.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşarlar a d c a s h . c o m sitesi hakkında bilsigi olan varmı reklam aldım ordan sağlammı çökme ihtimali varmı bu sitenin site hakkında görüşlerinizi beliyorum ???
[MENTION=6538]Eif[/MENTION]

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Ben bu şirketle çalışmadım kendim. Bu nedenle yorum yapmam doğru olmaz. Sanırım gösterim bazlı reklam seçeneği olduğundan dolayı dikkatini çekmiştir.

Konuyu uygun kategoriye taşıdım. Çalışanlar görüşlerini aktarabilirler.

v3j.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben bu şirketle çalışmadım kendim. Bu nedenle yorum yapmam doğru olmaz. Sanırım gösterim bazlı reklam seçeneği olduğundan dolayı dikkatini çekmiştir.

Konuyu uygun kategoriye taşıdım. Çalışanlar görüşlerini aktarabilirler.

görüşün için teşekürler

bazi forumlarda para alanlar olmus sanirim. odeme alirsaniz bilgimiz olsun hocam

bişe anlamadım dediğinden __????

v3j.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yani sunu soylemeye calistim. Biz bu sirketi bilmiyoruz ama siz kullanip memnun kalirsaniz lutfen bilgilendirin forum uyeleri de yararlansin. Simdi oldu mu

bende yeni katıldığım için istişare yapmak istedim bilen varmı diye kardeş şuan iyi gidiyor bakalım ne olacak zamanla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5