İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadashatti script turkceye cevirmek icin ne gerekli?

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam biyerde buldum tam lisansli yabanci yerden ama maalesef icinde turkce yokmus kendiniz yapin diyor. Nerden nasil yapilir ve yapmak icin program varmi? Bilgisi olan lutfen yardimci olsun....Ayrica script php dir... saygilarimla

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence en iyisi teker teker çevirmek.. En güzeli de bir grup oluşturup 2-3-4 kişiye bölüm türkçeleştirtmek..

Bu arada sakıncası yoksa scriptin adres demosunu paylaşabilir miisn? Merak ettim de..

Bir de yardım gerekirse çeviğrme için yardımcı olabilirm de..

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunun dil dosyası malum sitelerde dolaşıyordu..
para vermeye gerek yok..
bulabilirsem vereyim..

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben gercek lisans li alcam suan buldumu cok begeniyorum ve yine diyorum maalesef turkce destegi yok adamlar yapmiyorlar kendiniz yapin ve su turkceye cevirmek icin bir program olmasi gerek degilmi? birisine yaptirirsam nerden bileyim o kisi calmicani? onun icin program ariyorum yada baska bisey...

G

Geveze.at

Misafir
ben aedating kullanmistim. O da güzel bir arkadaslik script i

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkce varmi onda? onada email yolladik bekliyoruz neler varmis neler yapcaklar bakalim... ya okadar turkler var arkadashatti kulaniyorlar nerden buluyorlar? gerci hic bir turkun su gösterdim script leri kulanmiyor ama yinede guzel olanlar var...

Xcoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her dile ceviriyorlar. lisansli alcaksan sorun yok at email yaparlar.

{{DELIKANLIM}}' Alıntı:
ben gercek lisans li alcam suan buldumu cok begeniyorum ve yine diyorum maalesef turkce destegi yok adamlar yapmiyorlar kendiniz yapin ve su turkceye cevirmek icin bir program olmasi gerek degilmi? birisine yaptirirsam nerden bileyim o kisi calmicani? onun icin program ariyorum yada baska bisey...

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
{{DELIKANLIM}},

Sadece dil paketini çevirteceksin. Yani bütün kodları birine vermen gerekmiyor. Aynı arkadaşlık sistemini ben de alsam mı diye düşünüyorum uzun süredir. 650$ . tek eksiği yonjadaki gibi arkadaşının arkadaşlarını göremiyorsun.

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xcoder su verdim adrestekine sorduk yapmiyorlarmis biz yapmaliyiz diyorlar baska birtane daha buldum haber bekliyom... uslanmaz arkadas yonjadaki nedir ? sen alsan sana kim turkceye cevircek bence deger 650 dolara egerki iyi bir siten varsa ben mesela suanki siteme guvenerek ordaki adsense tiklamasina katlanarak alcam ve aynisi bunda yapcam bir birilerine destek olcaklar ama maaalesef su turkce dili yok 7-8 baska dil var nedense turkce yok :) hadi hayirlisi bakalim neler cikcak ama halada merak ediyom neden bizim turkler böyle bisey yapmiyor dusunmuyor bildiniz böyle turkce siteler varmi sahte olmiyan?

omerucan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türkçeye çevirmek için tüüm kodları göndermene gerek yok. Sadece dil dosyalarını vermen yeterli oluyor.

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
uslanmaz' Alıntı:
{{DELIKANLIM}},

Sadece dil paketini çevirteceksin. Yani bütün kodları birine vermen gerekmiyor. Aynı arkadaşlık sistemini ben de alsam mı diye düşünüyorum uzun süredir. 650$ . tek eksiği yonjadaki gibi arkadaşının arkadaşlarını göremiyorsun.

uslanmaz sana teklifim hala geçerli.
yonja.com un aynısı+ kredi kartı olayı+affiliate sistemi =500$
100$ peşin kalan kısmı iş bitince ve 2 haftada teslim. :p

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yoktur teklif icin sagol ama begenmedim su dedigin yer hosuma getmedi acikcasi verdigin teklifide dusunmek gerek yaptimda söylerim...

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.aewebworks.com/demo.htm bunlarinda yokmus ama yapmak icin program varmi dediler email yazdik ve hatta yardimci bile oluruz ama maalesef bunlarin demolarini hic begenmedim ilk verdigim cok hosuma gidiyor onu turkce yapsam hemen alip accam ve super proje yapacam ama insallah ilerde öyle bisey yaparim hadi hayirlisi...

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya bukadar webmasterler var ve kimse su programin ismi veya nerden bulunur bilmiyor haa? Vaybe kendiniz nasil turkceye ceviriyorsunuz yaa merak ediyorum adamlar program var diyor googlede arat ama isim bulamiyorum söyle biri yardimci olsa ne olur ya hemde su mubarek ramazanda....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5