İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaşıma Dedicated Sunucu

Komikdunya.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşıma sunucu kiralayacağız.

fiyatları fazla uçmayacak çift çekirdekli sunucu tekliflerinizi ve önerebileceğiniz kişileri söylerseniz sevinirim.

Not:İngilizcemiz olmadığı için yabancı firma ile nasıl kontak kuracağımızı bilmediğimizden türk firması olursa daha iyi olur sanırım.

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Değil.

Firma olarak : www.teknoserver.net'i tavsiye ediyorum.

Komikdunya.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendi sitesi açılmıyor. Üstelik orası hakkında iyi yazılar okumadım. Kendime almıyorum arkadaşlar arkadaşıma alıyorum. Sonradan kötü olmak istemiyorum.

Komikdunya.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uygun bir teklif ya da tanıdık var ise bekliyorum. Bugün ya da yarın sunucuyu kiralayacağım.

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kereme kalsa teknoserver dan başkası sunucu satmasın. Her topicte teknoserver yazıyo adam ya çok ilginç :) sanki yazılması yada önerilmesi lazım bir yermiş gibi. teknoserverın kaliteside kadrosuda belli zaten. kim bişey yazsa hemen teknoserver yazıyo buraya. çok ilginç cidden çok ilginç. O firmamı yok değil abi sen git teknodan al. Adam amerikadan sunucu vericek başlık açıyo geliyo başlığa teknodan alın yazıyo. :) Semihe sorucam sana maaşmı veriyo napıyo anasını satim ya :)

teknoserver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kereme kalsa teknoserver dan başkası sunucu satmasın. Her topicte teknoserver yazıyo adam ya çok ilginç :) sanki yazılması yada önerilmesi lazım bir yermiş gibi. teknoserverın kaliteside kadrosuda belli zaten. kim bişey yazsa hemen teknoserver yazıyo buraya. çok ilginç cidden çok ilginç. O firmamı yok değil abi sen git teknodan al. Adam amerikadan sunucu vericek başlık açıyo geliyo başlığa teknodan alın yazıyo. :) Semihe sorucam sana maaşmı veriyo napıyo anasını satim ya :)

"yada önerilmesi lazım bir yermiş gibi" açıklarmısın?

Yasar Semih Alev
TBT

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teknoserverın kalitesini tartışmaya gerek görmüyorum semihcim. getirtme beni manisaya :) 8 tane sunucu oldumu sende barındırdığımız ? çok memnunuz sorun yok zaten herkes bunu dile getirdi. Teknoserverı nasıl bilirsiniz diye başlıklar var. Ondan dolayı tartışmanın yada önermenin bir alemi varmı ? Zaten buraya başlık açan herkes sana sunucu sormuş ve stok yok yanıtını almıştır. Yanılıyormuyum ?

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

Merhaba,
Kelime düşüklügü olmuş yanlış olmuş anslında firmayi desteklemişmissiniz yoksa kösteklemişmisiniz belli degil. ancak daha önceki yorumlarada olumlu yorumlarınıza şahit olmuştum. Türkiye standartlarında bencede teknoserver iyi hizmet veren bir yer.

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Semih 1 2 ay önce stok almıyordu onu stok almaya zorlayıp forumda başlıklar açmıştım. Onlarıda görebilirsinizki Semihten sunucuyu alıp + management hizmeti ile forumdan müşterilerim var herhalde gayet memnunlardır. Teknoserver da 8 tane sunucumuz var. Hakkında kötü konuşmam sizce saçma olmazmıki Semih real de dostum zaten. Dikkatinizi çekiyosa ilk mesajını yazmış baya bir içerlemiş olmalı yanlış anlaşılmadan dolayı. Ama cümle düşüklüğü doğaldır.

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@sihirlinet, 1 senedir hizmet aldığım, toplamda 4 sunucumun bulunduğu, ne zaman arasam ulaşabildiğim, teknik destek konusunda çekinmeden başvurabildiğim, Türkiye şartlarında işini çok iyi yapan ve en önemlisi dürüst insanların olduğu TeknoServer'ı tavsiye etmek, en doğal hakkım sanırım. Ben bu firma ile çalışıyorum, bu firmanın verdiği hizmetlerden memnunum ve tavsiye ediyorum. Nasıl ki x kişisi a firmasını tavsiye edebiliyorsa/oradan sunucu satıyorsa veya y kişisi b firmasını tavsiye edebiliyorsa ben de Teknoserver'ı tavsiye ediyorum. Her başlık altında böyle yapıyorsun diyerek haksızlık etmişsin, örneğin; TeknoServer'ın sattığı sunucularda trafik limiti var, limitsiz trafik istenilen başlıklarda bu tarzda bir ileti yazmıyorum. Olur da bir gün başka bir firmanın sunucularını kullanırsam, oranın hizmetinden memnun kalırsam, tavsiye istenen başlıklarda oraların da isimlerini yazarım, şüpheniz olmasın. Benim amacım, reklam yapmak vs. değil. Zaten neden reklam yapayım ki, Teknoserver'ın çalışanı değilim. Ben, hizmet aldığım ve memnun olduğum firmanın tavsiyesini yapıyorum, olay budur.

Saygılarımla...

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence etik açıdan yanlış başka insanların tekliflerini sunduğu postlara başka şirketlerin reklamını yapmak. He bu arada kerem bana msn adresini pm geçersen sevinirim vps satışına başlamışsın bir arkadaşım vps soruyordu.

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tekrarlıyorum, reklam yapmıyorum, tavsiyede bulunuyorum. Ancak bundan sonra onu da yapmam, emin olun. ;)

VPS satışı için sitedeki Müşteri Destek Paneli'ni veya yine sitedeki e-mail adreslerini kullanabilirsiniz. MSN kullanmıyorum iş için. ;)

Saygılarımla.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5