İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaşla aynı arabaları aldık ama...

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 ay önce 3.18i aldım 92 model sonra arkadaşımda aynısını aldı ama arada acaip par afarkı vardı. Ben 12 milyar verdim arkadaşım 600 euroya aldı hem onunki daha güzel. Keşke bende Almanyada onunla beraber okusaydım :p

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Orası yabancı ülke.Bizim akrabalar var Almanya'da arabalar süper.Her yıl başka arabayla geliyor.Dedim araba çok güzel dediki bu orada en kötü araba.Dedim sen dandik dediğinizi bana getirin :D

Dandik dediği arabanın özelliklerini yazayım:
Mercedes-Deri koltuklar-Siyah renkli-Üstü açılıyor-El freni otomatik kalkıyor(kontak çıkınca tıkır tıkır kalkıyor)-Abs felanda vardı-
1saatlik yola gittim dedim hadi geri dönelim bir daha gelelim :D Valla adamlar artık aşmış süper arabalar çok ucuza kullanıyorlar.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Harbidende Güncel Konular Haberler bölümüne yakışır çok güzel bir konu yani nasıl merak ettim senin arabanın ne oldugunu arkadaşın mı yoksa sen mi kazık yedin meraktan ölmüştüm böyle iyki yazdın bak iyki açtın bu konuyu allah razı olsun ben bu başlıgı okumasam valla meraktan uyuyamazdım tüm webmasterları ilgilendiriyor ya o açıdan
Eyyy cemati müslimim [ war ] arkadaşa danışmadan araba almayın bakın kazık atıyolarmış bizim ülkemizde

Ve Havle Velakuvettul vekil
Allahım sabır ver yarabbi

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KaRaKTeRiM' Alıntı:
Harbidende Güncel Konular Haberler bölümüne yakışır çok güzel bir konu yani nasıl merak ettim senin arabanın ne oldugunu arkadaşın mı yoksa sen mi kazık yedin meraktan ölmüştüm böyle iyki yazdın bak iyki açtın bu konuyu allah razı olsun ben bu başlıgı okumasam valla meraktan uyuyamazdım tüm webmasterları ilgilendiriyor ya o açıdan
Eyyy cemati müslimim [ war ] arkadaşa danışmadan araba almayın bakın kazık atıyolarmış bizim ülkemizde

Ve Havle Velakuvettul vekil
Allahım sabır ver yarabbi

güncel konular bölümünün bulundugu konuya bakarsanız sosyal güncel geyik diye geçiyor ve geyik bölümü yok sanırım öyle olunca en uygun yer olarak burası kalıyor.. ayrıca insanları rencide etmeye yönelik tavırlarınız hiç hoş diğil

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerekli uyarıyı Firar yapmış ama Karakterim i bende uyarayım. Gereksiz konu ya da yanlış yere açılan başlıklarla ilgili müdaheleleri yapmaya çalışıyoruz zaten. Kullanıcıyı tabiki sizde uyarabilirsiniz ama alay edemezsiniz. Bunları moderatörler dahi yapmazken sizin yapmanız sadece gereksiz tartışma çıkartır. Mesajlarınıza dikkat edin..

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
trextra : Kullanıcıyı tabiki sizde uyarabilirsiniz ama alay edemezsiniz

Arkadaşım bu adam buraya başlık açıyorsa olumlu veya olumsuz yorumlara da katlanmak zorunda ayrıca ben ortada kötü söz göremiyorum

firar : forumda geyik bölümünün olup olmaması benim sorunum degil onu yöneticilere söylemen gerekiyor adam geyik bölümüne bunu açtıda ben ters tepkimi verdim

Bana tepki göstereciginize lütfen başlıktaki muhabbete biraz dikkat edin

Saygılar

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cin Carpmışa döndüm

yukarıdaki ileti sizden alıntı...

gördüğünüz gibi sizde bazen geyikden hoşlanabiliyorsunuz.. sadece gereken size hitap etmesi.. size hitap etmiyenlerede objektif yaklaşmak gerekli...

(bakınız sizin msjınıza yapılmış olumsuz yorum)

Cin Carpmışa döndüm

kendinle çelişiyorsun daha ne dediğinin farkında bile diğilsin bu konuda gelip geyik bölümü diğil cart curt konuşuyosun ama canın isteyince kendi geyiğini yapıyosun eti cin reklamı çokmu güncel bi konuyduda orda gittin bunları yazdın? forumu kendi istediğin gibi kullanamazsın önce kendinle çelişmemeyi alışkanlık haline getirmelisin..!

(2side yorumdu.. ama bence biri olumsuz yorum sınırlarını aşmıştı... birini okurken diğerinden daha farklı şeyler hissettiğine eminim.. )

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
firar : Ordaki konuda ortada bir espri döndügü belli zaten bununla onu kıyaslayabiliyorsan sana diyecek bişeyim yok +rep -rep muhabbetine gelince umurumda degil foruma iyilik yapalım dedik burnumuzdan getirdiniz bundan sonra hiçbirşeye karışmam bildigim bişey varsada yazmam olur biter,
Komik olan hiç üşenmeden benim açığımı aramışsın ya helal olsun :)

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Gerginlige gerek yok, su sanal ortamda biraz birbirimizi idare edebiliz degil mi. Hadi anlasin aranizda hersey yoluna girsin.
Bakin disarida hava ne kadar guzel, agaclar cicek acmis, kuslar otuyor :D

Kendimi cok + hissettim bir an.

geyik icin ayri bir baslik acalim mi?

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Banane ben küstüm :D moralimi bozdu adam sabah sabah gereksiz yere yedi bitirdi repleri özür dilesin aldıgı repleri de geri versin banane :D

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet' Alıntı:
geyik icin ayri bir baslik acalim mi?

eet bazen eksikliği çok hissediliyo

@karakterim

abi pardon alınma ben sadece açıklama yapmak istedim kusura bakma eti cin konusu baya hoşuma gittiği için günde 3 5 kez girip resme ve yorumlara bakıyorumda :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5