İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaşlar acil yardım arıyorum google alta attı.

kaaxe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar benim bir sitem war ort. 300 sayfa indexli içeriği gayet özgün firma sitesi zaten ve istediğim kelimede 3.sıra ile 5. sıra arasında gidip geliodum. Bigün seo çalışmaları yaparken bi arkadaşımızın yüksek prli bloglardaki gene yüksek prli msjlara comment(yorum) yazarak backlink aldıklarını gördüm.(adınızı ve site adresini yazınca backlink gibi gösteriyo) ve bende bu yolla dayandım bloglara yahooda link sayım 263 civarındayken birden 2000civarlarına çıktım ve ertesi gün gollede 2.sayfanın ortalarına düştüm ve googledeki indexli sayfa sayım bugün itibariyle 190a düştü ne yapmam gerekir arkadaşlar anlayamadım üstümdeki insanlarda gelip konuşmaya başladı yardım edin. Tekrar link değişimlerinemi dayansam forumdan yoksa napsam help me!

InnoCent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Backlink Kastıgın için dalganlanma Olmuş Olabilir Bir Kaç gün bekle Siten Aynı yerine belkide daha yukarı Çıkabilir..O yusden Sıra Güncellemeleri Sırasında Böyle şeyler Oluyor 4 5 gün ıcınde de Düzeliyor..Dert Etme..

A_S_A

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bende de aynı sorun var..
ve bir aydan fazladır sabır sabır diyorum..
artık beklemekten bunaldım. vallla
bu google amca ne ediyor anlamadım..

InnoCent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 Ay uzun Bi Süre..Eger Hala Sıralama düzelmediyse Sitende Google'ın Sevmedigi bişeyler var demekktir..Neler Mi?

* Fazla Backlink
* Kodlama Hataları - sayfa Düzeni
* Kötü İçerik

Bunlardan herhangi Biri..

InnoCent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı Sorunu Suanda Bende Yaşuıyorum 1.sıradaki Sitem ilk 10.sayfada yok.. Ama ısmını yazınca bıle zor geliyor umarım düzelir..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi