İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaşlar Ben Sadece Herkes Kazansın İstiyorum ( Önerileriniz )

Braga42

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Herkese Merhaba. İnternetten para kazanma bazılarına göre çok zor görünebilir. Çok para kazananda vardır, 3-5 lira kazananda. Ama benim amacım herkes birbirine kazandırsın. Yani bu işler el birliğiyle olur. Sizinde önerileriniz varsa lütfen belirtin.

Mesela Facebook da bir grup kurup, günlük 100 kişinin birbirlerinin paylaşımlarına tıkladıkları zaman aylık kazanç 160 lira oluyor. Bu sadece bir reklam için geçerli.

Ya da hit programlarıyla da para kazanılabilir.

Lütfen ilginizi bekliyorum.

firarian

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeşim bende o konuya değinecektim şimdi hatta konu acmayı dusunuyordum eğer minimum olarak kazanabilcegin kanıtlanmıs yeni 2 tane ptc sitesi vereyim buldukca atarım

Refli olarak veriyorum kayıt olursan sevinirim.

Bu minimum $0.04 veriyor en erken 2 en gec 3 günde parayı yaparsın anında cekersin
NEXGENBUX

Buda minimum $1 bundada en gec 4 - 5 günde yaparsın cekersin paranı anında.
LEXBUX

umarım yararlı bulursun

Siteyi denerseniz bilgilendirin arkadaşlar Microjobs özelligi grid özelligi ve reklamların sürelerini falan söylerseniz diğer ptc sitelerine göre nasıl oldugunu hepimiz yararlanırız kayıt olan arkadaslarım teşekkür ederim.

berke.dabag

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında Bir grup kursak o grupta sohbet bölümü olsa herkes oda kurup birbirlerine link tıklatırabilirim benim böyle bir projem var yakın zamanda işleme geçireceğim

a.IŞIK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeşim bende o konuya değinecektim şimdi hatta konu acmayı dusunuyordum eğer minimum olarak kazanabilcegin kanıtlanmıs yeni 2 tane ptc sitesi vereyim buldukca atarım

Refli olarak veriyorum kayıt olursan sevinirim.

Bu minimum $0.04 veriyor en erken 2 en gec 3 günde parayı yaparsın anında cekersin
NEXGENBUX

Buda minimum $1 bundada en gec 4 - 5 günde yaparsın cekersin paranı anında.
LEXBUX

umarım yararlı bulursun

Siteyi denerseniz bilgilendirin arkadaşlar Microjobs özelligi grid özelligi ve reklamların sürelerini falan söylerseniz diğer ptc sitelerine göre nasıl oldugunu hepimiz yararlanırız kayıt olan arkadaslarım teşekkür ederim.

http://www.nexgenbux.com/ http://www.lexbux.com/

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5