İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

arkadaşlar bi host sitesi buldum çok ucuz (amerikada)

W

WhonDerS

Misafir
40 gb alan + 500 gb trafik = sınırsız domain = yıllık 114 dolar aylık 9,5 dolar
Domain ücreti yıllık 4 dolar
site adresi= http://www.resellerspanel.com
şirket 90 bin'in üzerinde domain barındırmakta
Fiyatlar gerçekten çok uygun acaba güzel midir diye danışmak istedim eger işe yararsa hepimize faydalı olur!

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana mantıksız geliyor . Bak orada makina var aylık 99 $ neden koymuşlar onu peki ? yada aylık 9 dolara böyle bir imkan varsa neden alsınlar makinayı .
Bu tarzda siteler işlemciyi biraz yorunca siten anında yol verir sana . yedeklerini atmak için uygun .

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
40 gb alan + 500 gb trafik = sınırsız domain =

tamam 40 GB alanı kullanırsın. ama 500 GB Trafiği kullanabilirmisin onu bilemem. dediğin gibi makina "reseller" ise ve "şirket 90 bin'in üzerinde domain barındırmakta " ise bence mantıksız. bak Türkiyedeki hostinglere Bayilik verenler var ;)

R

rencber

Misafir
aylık 9$ mantıklı. büyük oynayan bir firmadır. bkz. rapidshare.de

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben satın aldım
satın alma aşaması tamamlanınca bir ekranda telefon numaranızı giriyorsunuz
ve 3 dakika içinde sizi arayacaklarını söylüyorlar
kredi kartı kullanımınızı o şekilde onaylıyorsunuz ki alışverişiniz geçerli olsun.
(ekrandaki kodu kodlamanız gerektiği yönünde bir mesaj ve ekranda kod var)

yanlız 3 denemede de beni aramadılar. daha sonra 30 dakika geçmedi bir bey aradı (ingilizce konuşarak) alışverişin bana ait olup olmadığını sordu.
daha sonra da alışveriş onaylandı.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
bu tür siteler cpu iznini düşük tutar

alan trafik gözünüzü boyamasın

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana alan değil sadece trafik lazım zaten tek site olucak ve oda worpress fazla kasmasa gerek

cybim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
@trinsanrehberi

peki memnun musun? asıl merak ettiğimiz konu bu.. performans nasıl?

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Bu tür siteler çok var.
Hostları çok kaliteli, her türlü imkânı sağlıyorlar.
Kesinti hiç olmuyor. Ama CPU biraz yorunca direk yol veriyorlar. (%15 CPU kullanım izni oluyor genelde)
Mesela www.servage.net 250 GB alan ve 2100 GB trafik imkânı sağlıyor. Kullanan tanıdıklarımda var. Ama depo olarak kullanıyorlar :)
Büyük düşünenler için iyi değil; portal, forum vs.. kurmaya hiç gelmez.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@trinsanrehberi

peki memnun musun? asıl merak ettiğimiz konu bu.. performans nasıl?

henüz site bitmediği için kullanmıyorum: ben bunu satın alınmaya kalkılırsa satışı onaylayacak kadar dahi ingilizce konuşmayanların satışa girmemesi yönünde bilgi olarak verdim.

ayrıca hostingden memnun olmak diye bir ifadenin çok genel olduğunu düşünüyorum:
örneğin ben oradan veri tabanı ve cpu kullanmayan bir site barındırırım yada hiti az olur memnun kalırım bir başka arkadaşın barındıracağı sitenin özellikleri farklıdır memnun kalmaz.

Saygılarımla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5