İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaslar bir sistem kurmak istiyorum tıklama basına para

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E

elitlistcom

Misafir
Merhaba Arkadaslar ben bir sistem kurmak istiyorum tıklama basına para ödicem guvenmeyenlere avansa yollayabilirim ama boyle bir sistem nasıl kurulur bilmiyorum asp dısında olması lazım php olabilir iyi gunler

P

PeNTaGRaM

Misafir
abi bööle bişi kurarsan devrim olur yaa.ben de hemen üye olurum tabi :)

P

PeNTaGRaM

Misafir
kurulsun wallahi üye olurum yaf hatta ilk üyelik şerefini bana verirseniz çok sevinirim :)

karaduman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaman konusunda sıkıntın yoksa PHP&MySQL scripti ben hazırlarım. Sen nasıl bisey düsündügünü söyle yeter....

E

elitlistcom

Misafir
Dostum hazırlayabilirsen sevinirim istersen icq dan goruselim icq: 103213305

bettle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bu affiliate scripti ile çok uğraşyım ama beceremedim bir türlü. İnşallah siz halledersiniz. Ben asp ile olsun istedim ama örnek çok az ücretsiz. Ücreti olanlarında fiyatlarını sormayın gitsin..

Kolay gelsin size..

karaduman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Açıkçası ben de daha önce affiliate scripti hazırlamadım. Ama o kadar da zor olmasa gerek. Tamamen site sahibinin isteğine göre, click başına, gösterim başına, IP blok olacak mı vs...ye göre düzenleme yapacak ve ona göre tablo hazıralayacaksın. ASP ile de olur aslında. Sonuçta bütün iş Database'e düşüyor...

bettle dostum varsa böyle bir taslak vs. , adresini ver, bakalım görelim. Düzeltip uzun uzadıya uğraşmadan seninkini kullanırız. Vatana millete faydan olur :)

bettle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer bir gün böyle bir affiliate scripti yazarsam emin olun ki bedavaya dağıtacam. He bu sözümüde bir yere yazın. Belki sınırlı olcek ama uğraşacağım.

Kolay gelsin..

ferdem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende bu sistemi kurmak istiyorum aktif e-ticaret scriptlerim var aynı şekilde ön ödemelide çalışabilirim haftalık ödemeylede hiç sorun değil lakin böyle bir sistem yok.
misal bir webmaster gelip sisteme üye olacak ona verilen reklam kodlarını sitesinde yayınlayacak ben o kişinin sitesinden kaç kişi gelmiş nezaman gelmiş vs gibi bilgileri bu sistemde göreceğim ve tıklama başına 0.04-0.09 TL gibi ücret ödeyeceğim tekil hite göre
ilgilenen varsa lütfen p.m atsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5