İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaslar bircok mail oku kazan - paid to click bu sitede

E

ethemgulden

Misafir
request payment olarak gecmiyor nominimumda Transfer Earnings e girceksin sayfadan oradan para miktarını yazıp onaylayacaksın

secret

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu sayfada error var diyor ayrıca benim bildiğim ordan başka bir no-minimum hesaba aktarma yapabiliyorsun ve komisyon alınır diye bir yazı vardı. kesinlikle burdan mı isteyecez. para alanlara soruyorum lütfen yazın.

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla ben odememi hep ordan istiorm. en altta current earnings bolumunde request payment war tıklıosn. hata verio : odemenizi su an yapamıorz 72 saat icinde yapılcaktir dio. 24 saatte odeme aldım ben.

E

ethemgulden

Misafir
Bu arada siteyi güncelledim pasif aktif siteler ve ödeme yapmış veya ödeme yaptığından emin olunmayan firmaları belirttim.Ama arkadaşlar öss maratonu yine başlıyor bu sene kesin kazanmam lazım siteyle fazla ilgilenemiyecem arada bir güncellemeye çalışacağım.Teşekkürler..

K

kittenz

Misafir
ya herkes kazanıyoda ben niye kazanamıyom gerçekten inanmıyorum diyebilirim çünki iki aydır bütün güvenilir sitelere üyeyim ama ne para var işin garibi ingilizcemde var

P

Parae

Misafir
Artık bu işe yeni başlayanlar kazanabilcegini zannetmiyorum (Türk kullanıcıların) ...

Eskisi kadar iyi kazandıran firmalar çıkmıyor , Hemde Sağlam alt üye grupları lazım ...

Bunuda Türkler yapamıyor yani yabancı alt üyeler toplayamıyorlar , Yapanlar var .. (örnek ben ... ama çok uğraşırım , toplamak içinde cebinden para da çıkıyor , çıkmasıda lazım .. )

B

Bedavalar-Net

Misafir
slm

JPDS (tiklama basina 1.33cent) + aktif bende bunu 1 dolar 33 cent sandim :) Allah allah dedim 16 click var 0.15 USD de suan.Baya az veriyormus,sanirim ugrasmaya degmez JPDS ile.

selamlar

Birde asagidakileri Türkce ye cevirecek arkadastan Allah razi olsun.

* The payout rate per click depends on the quality of your traffic. If your traffic matches with our sites, you will get up to 2 cents per click.
* You are not allowed to use other materials than the banners, buttons and text links provided in section 'banner codes'.
* Blind linking, encouraging users to click or other kinds of cheating will result in a drop of the rate and the termination of your account.

P

Parae

Misafir
Genel olarak tam çevirmicem ...

Anlaşılır şekilde sana gereken çeviriyi yapayım ..

* Trafigin kaliteli ise tıklama başına verilen ücret 2 cent'e kadar çıkıyor ..
* Banner Codes bölümündeki Tanıtım yöntemlerinden başka yöntem kullanman yasak ..
* Blind Linking yasak yani açıklıyayım bu ne demek belki bilmeyen vardır :
Bannerda tıklanıldıgında yönlencek adrese direk ziyaretçi yollamak yasak ve hesabın kapatılır ...

Asıl JPDS ' konusuna bir kaç öneride ben ekliyeyim ..

Üye olmanızı tavsiye etmem , Verdigi click ücretleri hergün daha da azalıyor ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5