İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaslar bircok mail oku kazan - paid to click bu sitede

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitene baktım bazı hatalar gordum.

sterlingrewards no minimum sitedir 5 dolarda odeme yapar yazmissin.

bide 100 cents- 1000 dollars e-mail oku kazana odeme yapmiomus parae solemisti bunu.

E

ethemgulden

Misafir
no-minimum yazıyor yanındada dusuk payout yazıyor o dogru arkadasim.

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
No Minimum & Düsük Payout

No-Minimum (No Min)
SterlingRewards (Min:5$)
CashForAction (Min:1cent)
BlazingMails (No Min)
Clicking2Rewards
TyliaPays
LinkBurst
Opt-in-Pays
MyPayClicks
Gold4less

yazio

E

ethemgulden

Misafir
Evet bende oyle diyorum sen ne gariplik gordunki ? anlamadım

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaa pardon dalgınım baya kusura bakma. ben sterlingrewards i no-min die biliodum. hatta o yuzden uye oldum .kusura bakma.

E

ethemgulden

Misafir
Önemi değil canm olur boyle arada dalgınlık hepimiz calısıyoruz değilmi :)

A

alderion

Misafir
sitene girdim , güzel umarım başarılı olursun . yalnız sana 1-2 konuda tavsiye vermek isterim :

:.: Sitendeki sitelerden Favorite-emails , 100cent-1000dollars , 1-800 mails sabıkalı siteler yani bunlardan ödeme alamazsın . Bu durum ödeme alamayan ziyaretçilerini kızdıracağından sitendeki diğer gerçekten ödeme yapan sitelerden para kazanmanı engelleyebilir .

:.: E-gold bölümü için biraz daha bilgi topla ;)
( kendin yaz , en azından forumdan oku topla yaz )

:.: Sitende altın internet bölümü keşke eklemeseydin bu bölüm bu konuları hiç bilmeyip sitene gelen ziyaretçiler tarafından titan kabul edileceğinden (ki bence de öyle) ziyaretçilerin diğer yollar hakkında da (mail oku kazan vb.) yanlış düşünmesine yol açabilirsin .

--- bilgi paylaşımı için sitene iyi.net,paraevi ve e-para forumlarının adreslerini verdiğin için tebrik ederim .

E

ethemgulden

Misafir
evt

alderion' Alıntı:
sitene girdim , güzel umarım başarılı olursun . yalnız sana 1-2 konuda tavsiye vermek isterim :

:.: Sitendeki sitelerden Favorite-emails , 100cent-1000dollars , 1-800 mails sabıkalı siteler yani bunlardan ödeme alamazsın . Bu durum ödeme alamayan ziyaretçilerini kızdıracağından sitendeki diğer gerçekten ödeme yapan sitelerden para kazanmanı engelleyebilir .

:.: E-gold bölümü için biraz daha bilgi topla ;)
( kendin yaz , en azından forumdan oku topla yaz )

:.: Sitende altın internet bölümü keşke eklemeseydin bu bölüm bu konuları hiç bilmeyip sitene gelen ziyaretçiler tarafından titan kabul edileceğinden (ki bence de öyle) ziyaretçilerin diğer yollar hakkında da (mail oku kazan vb.) yanlış düşünmesine yol açabilirsin .

--- bilgi paylaşımı için sitene iyi.net,paraevi ve e-para forumlarının adreslerini verdiğin için tebrik ederim .
Söylediklerini dikkate alacağım arkadaşım.Zaten işe yaramyan siteleri tek tek eliyorum.Altın internet gercekten yasal değilmis bende bilmiyordum ve bir üyesiydim.Hani olurda kazanırsam dedim.ayda 170 milyon kazandım.İşte sonra bu işin başları olan bir iki kişi mahkemeye çıktılar savcının itirazı reddedildi.Daha sonra maliyeyle konusulduu.Gelir vergisi olayı halledildi.Yeni sistem baya değişti yasal sorunlar giderildi ve 20 Agustosta acılıyor.İsallah hersey guzel olacak.Tesekkurler yorumların için

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
parae hazır gormusken soruim nominimum.realpaid.net sitesine uyeyim hesabimda 0.02 wardi odeme istedim. hesabima 0.01 yatirlacagini soyledi ustunden 2 gun gecti ama ses seda yok. dier uye oldugum siteler en gec 1 gun icerisinde yatiriodu.

P

Parae

Misafir
2 Gün çok normal bir süre , Kaygilanmana gerek yok fakat suanda nominimum.realpaid.net'e giremiyorum ..

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.mistyandsamscash.com buraya üye oldum bana 3 gün 2şer mail geldi 2 gündür mail yollamiyor ne iş anlamadim para kazanmadik etmedik birşey anlamadim hesabımda You have directly earned: $ 0.0600 aha bu kadar kazanmişim :)

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi kolay gelsin sana 10 dolarda min. odeme yapiorsa baya uzun surer bu iş. her maili en az 1c. mis ama 2 gunde bi mail yollusa cok uzun surer biriktirmen.

secret

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar no-minimum.comdan paramı nasıl isterim bir haftadır biriken paraları kimse ödemedi...

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eger paran 0.01 olduysa minimum current earnings de en altta request payment wardır ona bi kere tıklaman yeterli.

secret

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben no-minimumda öyle bir yer bulamadım para istemenin request paymentten olduğunu biliyorum ama zaten sorun da no-minimumda bunun olmaması veya benim bulamamam.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5