İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

arkadaşlar bunu nasıl yaparım ?

M

malatyasporlu

Misafir
arkadaşlar adsensede genel hizmet reklamları çıktığı zaman genel hizmet reklamları yerine deniz fenerinin bannerlerinin çıkmasını istiyorum iyinetteki gibi fakat bunu nasıl ayarlayacağım bi türlü yapamadım yardım????? :confused: :confused:

B

Beles_Org

Misafir
Alternatif bir url adresi yazıyorsun, mesela,
www.sifresiz.com/banner.htm bu "banner.htm" dosyasının içine deniz fenerinin reklam bannerini img src ve a href tagı ile ekliyorsun,

alternatif url adresinide google kodları arasına,
google_alternate_ad_url = "http://www.sifresiz.com/banner.htm";
ile ekliyorsun olay bitiyor ;)

M

malatyasporlu

Misafir
çok sağol kardeş elin yabancısına gideceğine kendi ülkemizden insanlar doysun tekrar sağol

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bakın bu olay gerçekten çok güzel. Açıkçası benim aklıma hiç gelmemişti. Neden hepimiz böye yapmıyoruz ? Gelin hep beraber sivil toplum kuruluşlarına destek verelim. Denzifeneri iyi bir kuruluşa benziyor. Bu işe denizfeneri ile aşlayalım. Her nekadar elin ecnebisinden parada kazansak onlarda bizim üstümüzden para kazanıyor. Zaten son zamanlarda genel hizmet reklamlarını abartmaya başladılar. Bari Türkiyem kazansın.

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya ama enteresan bir olay var burda. Altarnatif banner linkine tıklayınca googlenin o reklam alanın da acıyor sayfayı. ne ayak yaa. Örnek: http://forum.duygusuz.com
Google kodları ile oynamakta yasak. Ne yapcas ?

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alternetif dosya içinde, (örnek, alternatif.htm) url adresini "target=_blank" yap düzelir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5