İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaşlar çalışmadan sadece web siteden ads gelir elde edebilirmiyim!

shanzalize

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar ,
Benim merak ettiğim konu acaba aranızda hiç başka işte çalışmadan uğraştığı web siteden aylık düzgün gelir elde eden varmı?

Adsense den yada başka türlü.

Tabi bende okudum google adsenseden aylık kaç bin dolar kazananlar varmı ama sizin aranızda ve kendimizden biri varmı?

Hakan Damar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Var ama bireysel olarak kazanman çok zor ve black seo v.s. gibi olaylar ile belki bir süre aylık bir kaç bin TL kazanırsın fakat sürekliliği olmaz. Yakalandığın an gelirin sıfırlanır ve yakalanmanda çok uzun sürmez.

Yani yıl 2012 ve hala kimse oturduğu yerden hiç bir şey yapmadan para kazanması çok zor.

En kısa çözüm www.kariyer.net :)

shanzalize

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hakan Damar :
Teşekkür ederim bilgi için, Niyetim bişey yapmadan oturduğum yerden para kazanmak değil
Demek istediğim gerekirse gece gündüz web siteyle uğraşıp para kazanan var mı? ama sanırım yokmuş..mutlaka kurumsal bir site olması şart değilmi.

pozitifdns

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım, geçen hafta sonu bir arkadaşım tarafından Antalya Side de bir villada oturan yaklaşık 60 yaşlarında karı kocanın sadece bu işlerle uğraştıklarını bu gelirlerle bir villada oturduklarını öğrendim. İzmir den Antalya ya kişilerle görüşmeye gittim. Kişiler İrlanda kökenli İngiliz vatandaşı, yaklaşık 6-7 saat konunun teknik detaylarını anlatan bir konuşma yaptık. Yabancılar bu konuda bizden biraz daha paylaşımcı, korkunç bilgiler edindik. Bu girişimi Adsense konusunu anlatan adsenseweb.com şeklindeki hazırlamış olduğumuz sitede kullanmak istedik. Buna da gayet olumlu baktılar. Sana kısaca çalışmalarında hile, hurda kullanmadan biraz daha araştırarak devam et diyebilirim.

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hakan Damar :
Teşekkür ederim bilgi için, Niyetim bişey yapmadan oturduğum yerden para kazanmak değil
Demek istediğim gerekirse gece gündüz web siteyle uğraşıp para kazanan var mı? ama sanırım yokmuş..mutlaka kurumsal bir site olması şart değilmi.
Aslında bir inşaat işçisinden daha yorucu bile olabilir bahsettiğiniz şekilde, bir site ile uğraşmak ama sonucunda eğer hiç bir hileye başvurmadıysanız bir talihsizlik olmazsa adsenseden gelir elde edebilirsiniz çok gelir elde etmek sitenilzin konusuna v.s de bağlı tabi. Mesela sağlık sitelerinin tık ücretleri tatmin edecek düzeyde, eğer 500 tane özgün makale hazırladığınız bir siteniz olursa ve belirli zaman aralıklarında yeni özgün makaleler yazmaya devam ederseniz biraz da sabırlı olursanız aylık bence 200 $ ı yakalayabilirsiniz.

webbilgici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Kazanırsın dostum ama her şey bence özgün ve kaliteli olmalıdır.O zaman hit .vs yakalayınca site bir yerlere gelir kazanırsın.Önemli olan siteyi tutturmak.

Ugur KAZDAL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu şekilde yapan aileler var, türkiyede örneği yok hindistanta firmadan ayrılan yazılımcı bi adamı takip ediyordum, android ile ilgili blog kasıyor, yalnız işinde çok iyi, bi cihaz sektöre çıktığı gün alıp tüm rootlama işlemlerini yazılım açıklarını performans testlerini ve yorumlarını yazıyor haliyle karı koca işlerinden ayrılıp bu işe yönelecek kadar da iyi kazanıyorlar.

klon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türçe bir içerikle kesinlikle böyle birşeyin mümkünatına inanmıyorum , hile hurda ile hiç alakası yok , adsenseden eline sadece 1 defa asgari ücret geçse illa bir neden bulup adsensen banlanır , çünkü O trafik dikkat çeker ve birileri zevk olsun diye gerekirse adsenseni şikeyet eder , geçersiz tıklar , araya adamlarını koyar ve domainini banlattırır...(hepsi yaşanmış tecrübeler ile sabittir) ve neticede seni türkçe kaliteli içerikten men eder, O nedenle türkçe içerik ile kesinlikle uğraşma , Türkiyede sorun : birşey bilmediğini bilmeyenler , bu adsense çalışanlarından tutunda üniversite profesörlerine kadar böyle , çünkü bilgi olsa üretim olur , bakınız holding şirketlerinin site ve forumlarına içler acısı , tek bir üretim yok (Ama laf çok)

Cyberless

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yapanlar var bu konuyla ilgili yazılan kitaplardan birini alıp okumanı tavsiye ederim.

byfatsa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyi bir konu özgünyazı ve reklam yerleşimi iyi olduktan sonra en az günde 2 -3 $ kazanırsın şahsi görüşüm :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5