İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaşlar Dmoz Benı Kayıt Etmişmi ?

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet Hip Hop kategorisine kabul edilmişin, siteyi güncel tut ve spam işine bulaşma :)

The RuHSuZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu Kadar Cabuk Kabuk Edelecegimi Tahmın Etmıyordum İyinet Ugurlu Geldi Sanırım Tesekkurler Kardeş :)

ReL4X

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet kabul edilmiş. Başka birşey yapmanız gerekmiyor. Siteniz dmoz şartlarını taşıdığı sürece dizinde kalırsınız.

The RuHSuZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eyvallah Arkadaslar Hepinize Çok Çok Tesekkur Ederim Gerçekten Ugurlu Geldi İyinet Bana :)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Beni hala kabul etmemişler.Bi başvuru daha yapıyım bari..

tdnem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 gündemi kabul edildin:S ben 4 ay bekleyenler biliyorum:D

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gokhans19 sana uğurlu gelmiyor sanırım iyinet, sebebi de paylaşımın az bence :D

ThornDike

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer ki sohbet kategorisinin editörünün kim olduğunu ve nasıl ulaşacağımı bilen var ise pm yolu ile bildirebilir mi? Bu dmoz'un bana garezi var, 1 defa başvuru yaptım gerçi fakat spama alıp blocklayacak diye tekrar başvuru yapamıyorum :)

The RuHSuZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlginç Bişeydir İlk Defa Başvuruyorum Ve Kabul Edildim Ama Başvuru Yaparken Çok Diikat Ettım Mesajıma Bır Forumda Okumuştum Ama Forum Neresıydı Aklıma Gelmıyor Iyınette Olabılır Bu Forum Çünkü İki Ay Once Okumuştum Oyle Googlede Gezınırken Tesadufen Konuya Girmiştim Konuda Yazanlar Şöyle Bişeydi Mesajınızı Ciddi Yazınız Kelimelere Dikkat Ediniz Virgülleri Felan Yerınde Kullanınız Gibi Sanırım Çok İncelıyorlar :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi