İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

arkadaslar fikriniz nedir

aooksar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaslar yurt ıcınden ciddibir bayilik veya yurtdısından distribitorluk almayı dusunuyoruz. calıstıgınız datacenterlardan onerınız olabılecekler varsa benımle paypasabılırsenız sevınırım.

butcemız yeterlıdır. sorun olacagını sanmıyorum ilginize sımdıdedn tesekkur ederım

serQan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel bir fikir eğer bu işi gereçektende kalıcı olarak yapacaksanız, yurtdışından iletişim zorluğu çekenler tarafından tercih edilebilirsiniz.

bende Amerikadan bir Dc den Tr de bir bölgenin bayiliğini almak için uğraşıyorum bakalım sonuç ne olacak,

Ev1 DC ye ne dersiniz:)

diğer arkadaşlarda ayrdımcı olacaklardır,

şimdiden hayırlı olması ümidiyle kolay gelsin,
Saygılar,

aooksar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ev1 sunucularının durumunu hıc bılmıyorum. hıc orası ıle calısmadık.. arastıracagım tesekkur ederım

serQan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rica ederim kaliteli serverları olduğu söylenir bende hiç çalışmadım ama bir çok yerden duyduğuma göre iyiymiş tabi kullanan arkadaşlar varsa onların vereceği bilgi daha değerlidir.

Saygılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5