İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaşlar galiba yeni açılan adwords hesapları çalışmıyo artık

F

fatihgoz

Misafir
Arkadaşlar galiba yeni açılan adwords hesapları çalışmıyo artık. Yeni açtığım hesapların hiçbiri de çalışmıyo hepsindede "ilk ödemenizi yapın" yazıyo. Sizin yeni açtığınız hesaplar çalışıyo mu? Yoksa bende mi bi sorun var anlamadım.

F

fatihgoz

Misafir
dün açılan hesaplarda bir sorun olmyabilir ama bugün 4 hesap açtım 4 de çalışmadı. bugün hesap açıp çalıştıran var mı?

mgora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fatura bilgilerinizi girdiniz mi (doğru veya yanlışta olur) ? Birde yarın bir düzenleme var onun etkisi olabilir.

S

serkanus

Misafir
bence arkadaşın sorunu deşifre olması
toplu kupon alanlar için tüm kuponları aynı bilgisayardan kurmak bir intihardır.

F

fatihgoz

Misafir
bence arkadaşın sorunu deşifre olması
toplu kupon alanlar için tüm kuponları aynı bilgisayardan kurmak bir intihardır.
Çok sıradan cevap yazmışsın :) ben bugüne kadar 100 lerce kupon sattım ve 6-7 aydır hergün kupon kuruyorum hatta reklamı çıkaramayanlarınkini bile çıkarıyorum ama adwords da bazen böyle sorunlar oluyor size sadece benimle aynı sorunu yaşıyan var mı diye sordum :)

anatolian

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dün benimkilerde çalışmıyordu ama sabah baktım çalışıyor.

S

salim_aslan

Misafir
Daha önceki kurduklarımda sorun yoktu, anında çalışmaya başlıyordu. Dün yeni bir hesap açtım etkin diyor ama reklamlar yayınlanmıyordu, bugünde reklamlar çalışmıyor. Ben de anlamadım.

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
salım aynı sorun bendede var cıldırcam 2 kuponum gıttı

S

serkanus

Misafir
arkadaşlar benim bi gözlemim var o da şu : örneğin bir reklam oluşturdunuz yayına girdi sonra yeniden o site icin reklam oluşturdugunuzda reklam varyasyonunu (baslık acıklama acıklama2 url ) tamamen aynı yapın aynı yapınca anında yayında oluyo farklı olunca bir adwords uzmanının onayını bekliyo.

S

salim_aslan

Misafir
arkadaşlar benim bi gözlemim var o da şu : örneğin bir reklam oluşturdunuz yayına girdi sonra yeniden o site icin reklam oluşturdugunuzda reklam varyasyonunu (baslık acıklama acıklama2 url ) tamamen aynı yapın aynı yapınca anında yayında oluyo farklı olunca bir adwords uzmanının onayını bekliyo.

Ben ilk kayıt sırasında reklamı;
sadfsd
sdfsdf
sdfsdf
olarak yapıp sonradan değiştirebiliyordum ve yine anında yayınlanmaya başlıyordu.Biçok kez yukarıda bahsettiğim şekilde yaptım ve sorun yaşamadım. Ama dün açtığım hesapta benim de anlamadığım şekilde reklam devreye girmedi. Hatta şu an da etkin gözükmesine rağmen reklamlar yayınlanmıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5