İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaşlar gercekten 5000 ile 10 000 tl kazanabilirsiniz

nigerr907

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
istan bullu sana bişi sorucam blogspot olmazmı illa lokasyon dış ülkemi olucak ? tıklamaya mı para veriyor üye yapmaya mı para veriyor bu siteler . tamam anladık çok para var ama birazdaha aç konuyu dekontlar iş görmez .

isaistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üstadım site işinde iyiysen sana yurt dısı lokasyon lu bır sıteyı ve host u yanı kurulu halde verırrırım ister beraber calısırız ister ortak ister aylık bana ücret odersin ama blogla olurmu diyorsan elbette olur ama tek sart onaylama asaması eger benım ref ımle uye olursan kullanıcı adını verdıgınde ben onaylatıyorum sorun cıkarsa blog un soyle bır anti tepkısı var site kadar güvenılır gorunmez yada cok ıyı bır bolg bkurabılırsen blog zaten google nın en sevdıgı seydır ıyı bır blog google da uste cıkar ve ıyı para kazanırsın

nigerr907

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
sen bana yardımcı ol bn senin refinden üye oldum. pm attım üye ismimi .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5