İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaşlar ılgınç bır sorun ıncludes..:S

FaDeex

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar dün gece site acılırken hiçbir dosyasıylada oynama yapmamıştım sımdı ise siteye gırmeye calıştıgımda cıkan hata asagıdakı gbı ben hıc bısı anlamadım neden bolebır hata verıyor sıteye gırış yapamıyorum.

Warning: require_once(/home/xxxx/public_html/includes/class_xml.php) [function.require-once]: failed to open stream: Permission denied in /includes/init.php(328) : eval()'d code on line 10

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/xxxx/public_html/includes/class_xml.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/xxxxx/public_html/includes/init.php(328) : eval()'d code on line 10

ftpde ıncludes ıcındeki bu dosyaları orjınallerıyle yer degıştırdım ama yınede sorunu cozulmedı ne yapmam gerekıyor yardımlarınızı beklıyorum.

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Permission erişim iznidir. Chmod ları ile oynadın mı ? Sorun kendiliğinden oluştuysa sunucu php.ini si değiştirilmiş olabilir. Öncelik ile hostçuna başvur. Dosya değerlerini 644 yapmayı dene

Gececi78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı hata bende de var. Konu hortlanıyor ama bi çare bulamadımm :S

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Plug-in hook sistemini kapatıp öyle bakar mısınız bir de.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5