İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

arkadaşlar indir.com botu 25 ytl satlıktır

serknan_111

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar indir.com da ne varsa çeker bot sayfa sayfa çeker
almak isteyen cvp yazsın
5 kişiye satlıktır
örnek site
www.inndir.com

serknan_111

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bot çok güzel ucuza veriyom çünkü sizin faydalanmanızı istiyom

karakacan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.
bi bot yazdırıyosunuz (ki bu konunun neden kilitlendiğine dikkat çekmek istiyorum) bi satıyosunuz..
bu nasıl oluyo anlamadım vallahi.

tarafımdan [email protected]a özel olarak yazılan bir inndir.com bot var
ve bu botun başka kişilere satışı da yasak. umarım o bot bu resimdeki bot değildir.

soru 1: serknan_111 sen kimsin?
kral.bahadir denen şahsiyetsen neden msn.den gönderdiğim mesajlara cevap vermiyorsun?
o kişi sen değilsen nerden tanıyorsun, kendisine nasıl ulaşabilirim?

soru 2: serknan_111, hangi inndir.com botunu satıyorsun? demosunu görmek istiyorum.

soru 3: kral55 ([email protected]), kaç gün oldu halen daha benden satın aldığın botun parasını ödemedin.
üstelik 2 bot satmışsın.. para da kazanıyosun ama ödeme yapmıyorsun.. el insaf..

soru 4
: kral55, banlandın mı? serknan_111 yeni kullanıcı hesabın mı? yoksa arkadaşın mı?
serknan_111'in henüz forumda 18 mesajı var, ve yarısı da bu konuda bulunuyor da..
(özel mesaj yoluyla iletişim kurduğumdan dolayı benim de 4 mesajım var o ayrı..)

konunun kilitlenmeden yada silinmeden bi açığa kavuşması dileğiyle demoyu görenlerin, moderatörlerin, yada satın alanların ilgilenmelerini özellikle rica ediyorum..

bol ve hayırlı satışlar, iyi çalışmalar..

saygılarımla..

karakacan.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben bot alan kişilerden biriyim yogun olduguğum için botu aldığım zaman denemedim. Ama bot çalışmıyor lisans geçersiz diyor.
Karakacan büyük ihtimal kral55 le serknan_111 aynı kişi. Msn'e gelince botun çalışmama olayını nasıl açıklıycak çok merak ediyorum. Ayrıca senin botunu satmasıda ayrı bir terbiyesizlik...

karakacan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eklediğim resimde işaretlediğim alanlar satın aldığınız botta var mı?

FRO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar inanmayın böyle şeylere ücretsizleri çevirim yapıyorlar editliyorlar satmaya çalışıyorlar görmüyormusunuz satıcı ne kadar hevesli birine satmaya nasıl post kasıyor lütfen yani inanmayın.
Saygılarımla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5