İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaşlar Kim 25$ Kazanmak istemez ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Styles tmm para gelebilir de amacı anlamadım vallahi biraz açmamız mümkün mü olayı? Ne yapmamız gerek ne yapılıyor. BU 25 dolar neden veriliyor? Açıklarsanız çok memnun olcağım. Saygılar.

StyLes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Styles tmm para gelebilir de amacı anlamadım vallahi biraz açmamız mümkün mü olayı? Ne yapmamız gerek ne yapılıyor. BU 25 dolar neden veriliyor? Açıklarsanız çok memnun olcağım. Saygılar.

Yeni açıldığı için bonus olarak 25$ hediye ediyor gerisini siz kasıyorsunuz...

Ekleme:

Yeni açıldığı için bonus olarak 25$ hediye ediyor gerisini siz kasıyorsunuz...

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Özür dilerim tekrar sorcam cok net açıklama olmadı neyi kasıyoruz olayı anlamadığımdan soruyorum Bonus verdide ne yapıyoruz da kasıyoruz?

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Hesaba para aktarma işlemleri henüz yok galiba zamanla olacakmış. Bilgi için teşekkürler.

Derecho

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Tamamen sahtekar bi site.
2 dolara web hosting yazıyordu tıkladım ve vermiş olduğu 25 dolardan 2 dolar kesti 23 kaldı, buraya kadar her şey normal. Anormal olan şey benim bu aldığım hosting zaten bedava, bedava hosting için 2 dolar kesildi..

gafkolik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
arkadasim pm atiyorum neden cevap vermiyorsun ? Hem konu aciyorsun hem ilgilenmiyorsun ?

StyLes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
arkadasim pm atiyorum neden cevap vermiyorsun ? Hem konu aciyorsun hem ilgilenmiyorsun ?

Online değildim.Benimde işlerim var heralde !

Ekleme:
Tamamen sahtekar bi site.
2 dolara web hosting yazıyordu tıkladım ve vermiş olduğu 25 dolardan 2 dolar kesti 23 kaldı, buraya kadar her şey normal. Anormal olan şey benim bu aldığım hosting zaten bedava, bedava hosting için 2 dolar kesildi..

Baltala kardeşim baltala devam et.
Sen nasıl bir suçlama yapıyorsun !
Hostingi site satmıyor.Sitedeki üyeler satıyor.
Ayrıca ücrertli hosting var 30 $ lık 5 $lık üyelert satıyor bunları.Sen önce visit the internet siteye tıkla bak ücretlimi değilmi ?
Bu benişm hatammı ?
O Üye sahtekarsa banane.Önce bakacaksın.Sonra alacaksın.Ayrıca yüzlerce hosting satan var hiçte sallama.Ama sen gidip ücretsizi aldıysan ücretliye bakmadans enin sorunun.Baltalama yapma.Ücretsiz 25 doların var.5 dolara 750 tana php script paylaşanlardan tut ebook satanlar bile var..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5