İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaşlar Kim 25$ Kazanmak istemez ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
güzel şeyler var gerçekten full programlar hostingler scriptler seo dökümanları vs vs

gafkolik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
yaw arkadas o kadar dolarim var hic bise yapamiyorum? domain yok host var ama onlar zaten beles hizmet veren hostlar?
Up4B1.jpg

dusesmoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
1500 dolar oldu ama bi işe yaramıo hemen hemen tüm servisleri satın alıyom ııı bişey yok ayrıca üçkağıtçılık bol ben bile wedding organizasyon die siteye yönlendirme yaptım 999 dolara bi kişi almış ne alıyon bişey yokki fasa fiso bence :)

StyLes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
http://www.virtapay.com/r/oguz190710
Üye olup paranızı alabilrsnz. Otomatik olarak hesabınıza gelcek. Paypala aktarım gerçekleşmeyecek suanlık. Ama aktarıma göre bazı yabancı siteler yapıyormus.
Daha çok hosting alabileceksiniz..
Buyrun pme gerek yok.
Host veriyorlar onu blatalamayın freede değil. sadece virtapoay.comdan değil host sitelernn bazılarındada virtapay desteği var araştırın okadarınıda biz yapmayalım .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5