İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaşlar lütfen acil yardım...

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşalr bilgisayarıma Spysheriff diye bi vüris girdi bunu nasıl kontrol altına alabilirim msnemi açamıoyurm daha sonrasından Internet Explorer açtığımda AZE search e giriyor.. onu kontrol edebiliaosun ama Spysheriff silemiyorsun code istiyorum bunun için yardım edermisiniz lütfen..

iyi çalışmalar
Saygılarımla

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SPYWARE INFECTION

Your systeam is infected with spyware. Windows recommends you to use a spyware removal tool to prevent loss of important data and increase system prefomance. Using this PC before having it deaned from spyware threats is highly discouraged.

masa üstündede bu yazıor..

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçmiş olsun çözüümü olduğunu sanmıyorum

yozgatlı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim bildigim kadarıy la format tan başka yolu yok aynı şey benimde başıma geldi

her zaman söyledigim gibi bu tür şeylerle ugraşmak istemiyorsanız deepfreeze öneriyorum

inndir.com bulabilirsin

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim kullandığım leptop bunda galiba güncelleme olayı var yani şuanda kaydedilen dosyaları güncellemede silinior biliorum. ama nasıl yapıldığını bilmiorum bunu bilen varmı arkadaşlar

Sönmez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güncelleme değilde. Recovery olabilir. Labtop`unun markasını bilmiyorum ama genelde F11 tuşuna basarak (Bios Ekranında) recovery yapabilirsin...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi