İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

arkadaslar Nixcon.com.tr önerirmisiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E

echo

Misafir
bi arkadaşımın vasıtası ile nixcon u denedim. localde bile bu kadar hızlı gitmiyor. :D

bakalım zaman her şeyi gösterecek . şu anlık bi yanlışını duymadım nixcon un.

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sunucuların türkiyede oldugunu görünce acaba ne diyeceksin zahir merak ediyorum...

B

Baria

Misafir
sunucuları türkiyede olmasa bile çok hızlı. aylık band 3 tb geliyor bu fiyata gore çok uygun bir yer. fdc the planet gibi yerlere gorede uygun eğer bandınız 3 tb geçmiyor ise

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cemadak' Alıntı:
sunucuların türkiyede oldugunu görünce acaba ne diyeceksin zahir merak ediyorum...

14000 server kapasiteli şuan 2500 Server barındıran söyledikleri büyüklükte vede 6 gbit hat kapasiteli bir DC göstersinler elbette özür dilemekten kaçınacak değiliz.

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
- Datacenter Ziyaretçi Kabulü ( 31.07.2006 )
Sayın Kullanıcılarımız,

Datacenter'ımıza ziyaret başvuruları kabul edilen şahıs ve firmalar davet edilmeye başlanmıştır.

1/08/2006 - 8 Ziyaretçi davet edilmiştir.
2/08/2006 - 5 Ziyaretçi davet edilmiştir.
3/08/2006 - 6 Ziyaretçi davet edilmiştir.

Saygılarımızla
Nixcon A.Ş

www.nixcon.com.tr

BirPaket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Umarım buradan yada tanıdık kişilerden giden gören olur o zaman yorumlar yapılır ama nixcon'un ilk açıldığından (piyasaya girdiğinden) beri bizde takip etmekteyiz ve şu zamana akdar bize gelen tek bir şikayetti. Şikayetin sebebide ödeme geçikmesi ve ödeme geciktiği için sunucuyu askıya almaları ve müşterilerine yedeklerini vermemmeleriydi. Bunun haricinde bir duyum almadık.

thereX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
:)

çerez isteyen var mı?

nixcon biraz acayip. sunucular TR'de olur / olmaz tartışılır ama eğer nixcon yalan soyluyorsa bir anda biter ama ben kimseyi suclamıyorum. sunucu ve ip lokasyonlarınızı tr'de gosterebilirsiniz.

ancak biriniz herhangi bir nixcon ip'sine visualroute çekerse biraz daha iyi anlaşılır durumlar..

bence bu konu başlığı ile içeriği birbirinden çok uzaklasmıs..

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nixcon tarafından bugün İstanbul'a davet edildim.Eğer kabul edersem gidiş/dönüş uçak biletimi karşılayacaklar.Henüz tam karar vermedim ama gitme ihtimalim yüksek.Eğer gider orada bahsedilen datacenterı görürsem,ki zaten göremeyecek olsam bana uçak bileti göndermezler,o zaman burda herşeyi anlatırım.Tabi göremezsem de.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ben bilette istemiyrum şişliden bir İETT biletine gitmeye razıyım :p Bende davetiye isterem nixcon yetkilileri... :)

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BiLHost' Alıntı:
Taha Bey,

http://www.nixcon.com.tr/?sw=datacenter adresinden başvuru yapın en kısa zamanda sizi de çağırırlar.Ama İstanbul içi ulaşım ücretine karışmıyorlar.Bir de uçak biletini de sadece müşterilerine veriyorlar zaten :)

Ben 3-4 hafta önce filan başvurdum hala cevap gelmedi, gelse şaşardım her türlü bilgiyi doğru olarak verdim ancak cevap yok bana bilgiler doğru olursa bir hafta içerisinde cevap gelir dediler 3-4.hafta şuan :D

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir ara başvurularda bir sorun olmuştu ve herkesin tekrar başvurması gerektiği söylenmişti.Tekrar başvurun siz de.

Bu arada ayın 20'sine kadar liste doluymuş.Haberiniz olsun.Geç tarihe randevu verebilirler.

Bir de şu var.Herkese randevu vermiyorlar galiba.Ama kıstasları nedir bilmiyorum.Bu kıstaslardan birine takılmış da olabilirsiniz.

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana söylenen doğru bilgi veren herkesi davet ediyoruz dediler, bende doğru bilgiler ile başvurdum ancak ortada davet yok :) o gün hatta kendilerinede söylemiştim davet etmeyeceğinizi bildiğim halde davetiye talebinde bulunuyorum diye...

Rometeus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adın çıkacağına canın çıksın demişler..
Adı çıkmış bir kere ağızları ile kuş tutsalar yaranamazlar artık..

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bende takip ediyorum sık sık bu olay netliğne kavuşmadan da server kiralamıyacam :)

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
he bide başlığa cevap vereyim önermem. irc.bitanem.net in ircd sini ki en fazla 500 kişilik bir ircd kesinlikle barındıramadık. Adamlara karşı yerin dibine girdik. Nixconda bu konuda yok nxif girdi devreye yok o oldu yok bu oldu 50 tane şey saydılar ama sonuç olmadı. Gene aynı barındıramadık. Bütün herkes düşüyordu bir ton problem oluyordu. En son bizle çalışmaktan vazgeçtiler zaten adamlarda haklı olarak. Nixcon la ilk ve son çalışmam saygılar.

E

echo

Misafir
şimdi nixcon çıksa datacenterı gösterse oluşabilecek reklamı düşünün. o kadar ismi geçti bi firma yetkilisi çıkıpta şöle şöle demedi. kendi kendine popüler oldu. belkide çok iyi yürütülen bi reklam kampanyası bu.

ha 7200 metrekare dc yoksa o zaman nixcon a.ş biter :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5