İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaşlar plz yardım :( hek

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bir vbulletin sitem var. ben şu an memleketteyim ve hastaydım yataktaydım bir kaç gündür.Haberini alıp zorla kafeye gidebildim.Siteye index atmışlar düzelttim.Bi kaç forum açıp onlara scriptle yönlendirip siteyi refresletiodu.Onuda düzelttim.

Yaklaşık 10 bin mesajlı bir bölümü silmişler forumdan.Nasıl geri getirebilirim cpanel yok hostta :(

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sadece index atmışlarsa mysqldaki bilgileri export ile dışarıya çıkarta bilirsin. Eğer onlarıad silmişlerse sunucu sahibi ile görüşüp otomatik backup alınıyormu diye sorabilirsin..

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hocam adamların phpmyadminde sorun var export aldığımda 127 byte bişi iniyor. vbulletindende alınca güzel oluyor fakat kotalı netim var; ancak ben şu an memleketteyim eve dönünce kota sınırım boşta olduğundan artık bişiler yapacaz.

sadece index atmış demişsinde kardeş adam nası yaptıysa forumda yeni bölümler açıp script sıkıştırmış.sayfa sürekli yenileniyor gözüküyordu.İş bu ya,açtığı bölümlerde eskileriyle aynı isimlerde.hangisini sileceğimizi bilmiyorduk.Sildik,müzik ve duyurular bölümü uçtu :D yaklaşık 2000 paylaşılmış link kırıksız mp3 gitti .. ama işin iyi tarafından bakıyorum müyap dalgasından kurtulduk hiç olmassa :D

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
senin sadece mysql ayarların bozulmamış sanırsam:)

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kusra bakmayın yukardaki yazxı için windows 98 bi makiadan girdim :D ondan öyle

neyse sorun halloldu.hekleyen adam 42 yaşında bi vakaymış.neyse çözdük

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iskoptrix (tam emin degilm nickin yazılımından) gibi garip bir nick'i olan biri deme bana şimdi?

M

maxialem

Misafir
iskopitrix öyle abidik gubidik siteleri heklemez sırf keyif olsun diyede hek yapmaz senin sitede ters giden bişeyler var sanırım :D ararsan bulursun türkiyenin 1 numaralı hekeri diyolar ona şu sıralar israil sitelerini hekliyo senin içeriktede böyle bişey varsa nomal diyebiliriz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5