İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaşlar sağ taraftaki menüler internet e. yamuk firefoxta düzgün gözüküyor ?

smmugler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende de olmuştu böyle birşey resim dosyası varsa boyutunu ufalt biraz bi detemayı bir kez bozunca düzeltmesi zor oluyor ben 6-7 kez tema değiştirdim :)

I

izug

Misafir
cevap için saol ama resim dosyası yok bildiğim kadarı ile bir tane var oda logo yerin 160*45 mi ne yani o da etkilemez diye düşünüyorum bu temayı çok beğendim değiştirmekte istemiyorum lütfen yardımcı olun hatta temanın linkinide vereyim

http://www.winning11.us/?preview_theme=seriousric demosu

http://www.ricdes.com/wp-content/themes/seriousric.zip buda indirme adresi

eğer internet expolar kullanıyorsanız bir siz demoyu denermisiniz acaba sizdedemi aşağıda çıkıyor sağ menüler

love2r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadasım aynı sorun bendede bir kac kez olmuştu.
Önce konularının yazımlarına dikkat et eger yolladıgın yazılar kalın, italic veya altı cizgili ise bazı temalar sorun yaratabiliyor. Linkleri eklerken bir yerden kopyalama yapıyorsan önce not defterine kopyala sonra oradan kopyalayıp sitene ekle bu yazının özelliklerini sıfıra cekecektir...
Birde WP 2.3 kullanıyorsan aynı benim gibi sorununu büyük ihtimal cözemeyeceksin ve ne yazıkki yine aynı benim gibi cok sevdigin temanı değiştirmek zorunda kalıcaksın :(
Umarım sorununu cözersin bol şans...

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tabloları biraz kücülterek bu sorun halledilemez mi ki?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi