İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaşlar size fikir danışmak istiyorum

Kalpyeri.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi bende kendi sitelerimden birinde arkadaşlık scripti kullanıyorum. Bazı arkadaşlık sitelerinin yaptığı gibi bir sistem kursam yani siz web master arkadaşlar sitenizden bana yolladığınız ziyaretçilerin üye olma sayısına göre size para ödesem acaba altından çıkarmıyım. Yani mahçup olmamak için ve paraları zamanında ödeyebilmem için ne kadar bütçem olsa aylık yeterli olur sizce? Bütçeme bakıpta ona göre böyle bir sistem kurup kuramayacağıma karar vermek istiyorum. Kimseninde hakkını yiyip mahçupta olmak istemiyorum. Yardımcı olursanız çok memnun olurum. Saygılar

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Uyelik basi para odersen cok net soyleyeyim batarsin. bir gunde 10000 uye kazandiracak webmaster arkadaslar var:) Ama parali uyeliklere odeme yaparsan, uzun vadeli bir plan yapmalisin. cok uye oldugunda seni dusundurecek bandwith. Scriptin kullanilirligi. Belki bir cpu canavaridir. Sonuc olarak, parali uyeliklerden pay verirsen en azindan kazancin garanti olur. Ama kuru kuru uyelige para verirsen batarsin. Seni batiracak kudretin damarlarinda gezdigi yuzlerce webmaster var:)

Kalpyeri.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anladım :) o zaman daha uzun bir vadeye bırakmalıyım işi garantiye alayım dımı :) Bütçem iyi olduğunda sizin öderdiğiniz türden bir sistem kurarım. Ama şuanda ücretsiz üyelik vermeye devam edecem. Az da kendini karşılasa site hep ücretsiz bırakmayı düşünüyorum.

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zaten yeni açılan ve üyesi fazla olmayan siteye paralı üyelik yapman yanlış olur.
Önce bol bol (gerçek) üye toplamalısın sonra uzun vadeli planlar yapmaya başlayabilirsin.
Uzun vadeli işlerde de tıklama veya parasız üyelik ile para kazandırmak istersen de BATARSIN :)
Bak Mesut pusuya yatmış bekliyor :)

ahmet0011

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence bu işe girme tr webmasterlar batırır senı. sitelere reklam vermen daha mantıklı.

Kalpyeri.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Önerileriniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar. En iyisi şuanlık sadece reklam vereyim ilerde Allahın izniyle daha iyi yere gelmeye çalışacağız.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla burdaki elemanlar haklı aman tıklamaya odeme verme,, randevum.com da haklı..
belki bilenleriniz vardır..
turk webmaster amcalarınızdan biri 50.000 tık gonderiyor, ancak 8 uye yapabilmiş
yaw simdi bu adamın bi sekilde hile yaptıgı bariz, belli nası oluyo bilmiyom ama yapıyo namusssuzlar
aman dikkat :))

Kalpyeri.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Keşke türk webmasterleri dünyanın her yanında böyle kötü bilinmese diyordum, demek sebebi varmış ve adamlar haklıymış :(((( inanın çok üzülüyorum. yazık yemin ederim böle kötü tanınmamız çok kötü:-(

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bizde bir arkadaşlık portalı düşünüyoruz ve paralı üyeliğe ödeme yapmayı düşnüüyoruz. Diğer türlü tıklamaya yapsak altından kalkamayız herhalde :) En iyisi paralı üyeliğe % 30 gibi ödeme yapmak ve o üyeden kazancını 5 sene boyunca devam etse dahi o webmastere % 30 unu daimi ödemek. Bu şekil kurtarabilirsin kendini.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dll, aynen hacı bizde bi planımız var, arkadaslık degil ama baska populer bi olay neyse... ancak komisyon bazlı olacak, yoksa aman allahım dunyamızı basımıza yıkar bunlar :)))

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
drstranger' Alıntı:
walla burdaki elemanlar haklı aman tıklamaya odeme verme,, randevum.com da haklı..
belki bilenleriniz vardır..
turk webmaster amcalarınızdan biri 50.000 tık gonderiyor, ancak 8 uye yapabilmiş
yaw simdi bu adamın bi sekilde hile yaptıgı bariz, belli nası oluyo bilmiyom ama yapıyo namusssuzlar
aman dikkat :))

:) 50.000 tık yolladım 1100 uye yaptım ama zar zor odedı randevum paramı :p

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dll' Alıntı:
Bizde bir arkadaşlık portalı düşünüyoruz ve paralı üyeliğe ödeme yapmayı düşnüüyoruz. Diğer türlü tıklamaya yapsak altından kalkamayız herhalde :) En iyisi paralı üyeliğe % 30 gibi ödeme yapmak ve o üyeden kazancını 5 sene boyunca devam etse dahi o webmastere % 30 unu daimi ödemek. Bu şekil kurtarabilirsin kendini.

drstranger' Alıntı:
dll, aynen hacı bizde bi planımız var, arkadaslık degil ama baska populer bi olay neyse... ancak komisyon bazlı olacak, yoksa aman allahım dunyamızı basımıza yıkar bunlar ))

siz planlayın durun :) varsa planınız bana gelin yazarız :D ben acıyorum bu sonu bidenee :)

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mexut' Alıntı:

noterlik resmi bir tercümen olursa, bende seni ve sizleri beklerim arkadaslar...
biliyosunuz herkes belgeye imza atamaz :D

p.s: gayri resmide yaptıgımız calısmalarımız var duyurulur :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5