İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaşlar Son 2 Gün İçerisinde Acil Domain Lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Radyasyon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar msn adresim [email protected] ekleyin görüşelimşu 2 gün içerisinde acil .net domain açmamlazım gözünüzü seviyim lütfen arkadaşlar pr4 sitem var kapandı onu yanilicem param yok pulum yok lütfen

C

Cosova

Misafir
hocam peki senin domain'in reg'ini birisi neden yapsin? yani regleme karsiliginda ne verecegini yazmamissin. yoksa birisinin sevabina mi domain reglemesini istiyorsun yanlis anlamadiysam.

Radyasyon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elbet bişeyler veririm profesyonel coderim script isttediği falan varsa veririm yada istediği bişey internette ayrıca sevabına olsa nolucak hiçmi insanlığınız yok

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
elbet bişeyler veririm profesyonel coderim script isttediği falan varsa veririm yada istediği bişey internette ayrıca sevabına olsa nolucak hiçmi insanlığınız yok

İnsanlıkla ne alakası var bunun? Eğer bütçen yoksa hiç bu işlere girmezsin. Ha komşumuz açtır aç olduğunu biliyoruzdur. İşte ona yardım etmezsek, o zaman insanlığımızdan utanmamız lazım. Ama 15 liralık bir domain reg için paran yoksa, bence hiç bu işlere girme kardeşim. Ha giriyorsanda, sonuçlarına katlanmalısın. İnsanlığınız yokmu demen hem ayıp hemde yanlış.

Radyasyon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeşim acil diyorum 10 günsonra veririm iflaasettik tekelim var tekelkapanıyo

Php Master

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Site Açıcan Cebinde 15 TL Yoksa Açma! İnterneti Çöplüğe Çevirme!!!!! Herkes İçin Geçerli Bu Ayrıca Terbiyesiz Rezilin Tekisin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5