İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaşlar Sorum var Vbulletin User kontrol hakkında

quisimodo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar benim sorum şu
mesela forumda bir bölüme mesela 50 başlık amayan kişinin girmesini engellemek gibi bir kontol varmı bunu ben bulamadım
ayrıca günlük attacah gösterim miktarını kişi bazında ayarlayabiliyormuyuz mesela bir user günde sadece 250 attacah kontrol edebilsin bunların yapılıp yapılamayacagını ve yapılırsa nasıl olacagını merak ediyorum
özelikle birinci sorduğum soru yu bir yanabcı forumda gördüm ama almanca olduğundan öğrenemedim arkadaşlar
yardımlarınız bekliyorum

~Aykut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
grub oluştabilirsin ve gruba 50 mesaj ile ayarlayabilirsin

ama hiç denemedim. sadece mantık yürüttüm

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aykut un dedığı gıbı bır grup oluşturcaksın 50 yi gecen kullanıcıalrı o gruba taşuıyacaksın bıldıım kadarı ıle boyle ınce bir ayarıda yok vbuletının, (yanı 50 geçsın her yere girsın gıbı)

aslanbey34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
böyle bi şey var.
yazdığı mesaj yada kayıttan itibaren geçen gün sayısına göre grup atlatabiliyorsun.
Ben denemedim. :) ama öyle bir bölüm gördüm.

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben hiç gormedım kontrol panelının neresınde acaba ?

bu arada şimdi aklıam geldı şoyle ri şeyde yaaprsın mesela bu çok basıt,
mesela 100 mesaj atınca adam rutbe alıyor çıraklıkdan forum kalfası oluyor mesela, panleden Forum ızınlerıne gir ordan ayarla şu gruplar girebılır dıye boylece en alt grubu yazmassın ve o kişiler bu bolume giremez (orneğın moderator odası gıbı mod olmayanalr bu odayı goremıyor ve giremıyor)
Saygılar :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5