İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

arkadaşlar şunları satmama yardımcı olacak kişiyle paraları paylaşacağım...

sinanturkoglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben vapur seferleri için 30000 ytl düşünüyorum.paraya ihtiyacım var o yüzden uygun fiyata vereceğim tşk.sende aklındaki fiyatı sölersin anlaşılır bi şekilde...

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
senin el tuşlara yanlış basıyor sanırım..

30 milyar para mı istedin, bi de uygun fiyat dion :)

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
ben vapur seferleri için 30000 ytl düşünüyorum.paraya ihtiyacım var o yüzden uygun fiyata vereceğim tşk.sende aklındaki fiyatı sölersin anlaşılır bi şekilde...

arkadaşlar uykudan az önce kalktım yanlış okumadım dimi 30 milyar mi demiş banamı öle gelmiş

sinanturkoglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar sizde şakadan hiç anlamıyorsunuz :) şaka bi yana inanın ben bu işlere çok yabancıyım bi şekilde girdim bende bi kaç isim aldım ama nasıl olur nasıl satılır hiç bişeyden haberim yok,valla yardımcı olursanız o kadar çok makbule geçerki anlatamam evlenecem para yok pul yok mesela aytuğ paypal falan diyor o ne ben bilmiyom ki öle bişey o ne demek falan.yapın bişeyler işte...saolun şimdiden arkadaşlar....allah razı olsun....

ibryas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hayırlısı Olsun

arkadaşlar sizde şakadan hiç anlamıyorsunuz :) şaka bi yana inanın ben bu işlere çok yabancıyım bi şekilde girdim bende bi kaç isim aldım ama nasıl olur nasıl satılır hiç bişeyden haberim yok,valla yardımcı olursanız o kadar çok makbule geçerki anlatamam evlenecem para yok pul yok mesela aytuğ paypal falan diyor o ne ben bilmiyom ki öle bişey o ne demek falan.yapın bişeyler işte...saolun şimdiden arkadaşlar....allah razı olsun....

Arkadaşım Hayırlısı olsun Yuva Kuranın Rıskını Allah verirmiş. Ümidini kırmak gibi olmasın ama domainlerin hepsini satsan bile sana maddi açıdan pek bir katkısı olmaz, yani aklında yüksek fiyatlar varsa fazla ümitlenme derim, Mal senin sen teker teker karşısına Fiyat ver alan çıkar İnşallah
Aşağıdaki link doğrultusunda bilgileri doldurursan satışın daha anlaşılır olur. Sormak istediklerinide sor, herkez yardım edecektir burda, Düğüne Katkımız olsun :)

http://forum.iyinet.com/domain-sati...in-satis-sablonu-domain-selling-template.html

sinanturkoglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saol kardeşim allah razı olsun ilgilendiğin için.ama nasıl fiyat biçecez nasıl yapacaz sence değerleri nedir ki nasıl olur ki bende dediğini ona göre uygulayayım.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Profilimden msn ekle ve bir cv çıkart,
birbirimize yardımcı olmaya çalışalım uygun olursa...

edit: ekledim ama online değilsin hala...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5