İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaşlar vbulletin forumlarında Admin, üyelerin şifrelerini görebilirmi?

jxc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Ya arkadaşlar olayın hek ile alakası yok,dediğim gibi çok basit bir işlem.
Giriş yaptığımız formdan gelen bilgiler şifresiz olarak gelir veritabanına kaydedilirken şifrelenir.
Buradan gelen bilgileri aynı zamanda mail adresime de yollarsam şifresini öğrenmiş olurum.:ıslık:
Ama gereksiz birşey,admin ne diye üyenin şifresini öğrenmek istesin ki:D

Ayrıca: @KraL82 ne diye -rep verdin anlamadım.:eek:ha:

KraL82

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ya arkadaşlar olayın hek ile alakası yok,dediğim gibi çok basit bir işlem.
Giriş yaptığımız formdan gelen bilgiler şifresiz olarak gelir veritabanına kaydedilirken şifrelenir.
Buradan gelen bilgileri aynı zamanda mail adresime de yollarsam şifresini öğrenmiş olurum.:ıslık:
Ama gereksiz birşey,admin ne diye üyenin şifresini öğrenmek istesin ki:D

Ayrıca: @KraL82 ne diye -rep verdin anlamadım.:eek:ha:
Admin niye öğrenmek istesinki diyorsunda çoğumuz genelde mail şifremizle diğer sitelere üye olduğumuz şifreleri unutmamak için aynı şifreyi kullanıyoruz eğer admin kötü fikirli olursa şifremizi öğrenip kayıtlı mail adresimize gidip e-mail hesabımızı ele geçirebilir.
rap olsun diye verdim rep:)

ararbulur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gerek yok login olurken user ve pass ı şifrelemeden ham halini alıp yazarsa istediği bi alana görür şifreyi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5