İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaşlar yardım edermisniz

web-mastr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya arkaşlar mynet adklige basvurdum kabul edildim kodları alacak yeri aradım aradım bulamıyorum msnde o kadar webmasterim diyen adam var biri bile cevaplıyamıyor deli olcam kodları nerden alıcam

AdKlik’e başvurunuz onaylanmıştır. Artık yeni kampanyalar yaratabilir, istediğiniz anahtar sözcükleri satın alıp ve detaylı raporlar aracılığı ile kampanyalarınızı takip edebilirsiniz.
Üyelik Bilgileriniz:
Üye Giriş: [email protected]
Kullanıcı bilgilerinizi girerken lütfen Reklamveren bölümünden giriş yapmayı unutmayınız. Servislerimizle ilgili bilginizi arttırmak ve kampanyanızı oluşturmak için online yardım servisimiz size yol gösterecektir. Sorularınız için bizimle çekinmeden temas kurabilirsiniz.
Mynet’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Saygılarımızla,
AdKlik Müşteri Hizmetleri
Mynet A.Ş
www.mynet.com
Görüş ve sorularınızı Mynet ADKlik – ADPartner Kullanıcı Hizmetleri üzerinden bize iletebilirsiniz

bana ulasmak için :[email protected]

leMAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
mynet yoldan geçen herkesi kabul ediyor galiba :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi