İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaşlık Domaini Aranıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
D

DopdoluNet

Misafir
arkadaslık domaini aranıyor. sohbet türü deil. yonja türü. olan ya pm atın yada buraya yazınız. fiyat farketmez

D

DopdoluNet

Misafir
askbahseci net i teklifler arasında değerlendirecegim. kaç para istiyorsun ?

seniseviyo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim seniseviyo.com var :D

gelecek pr si 3 - su an günlük 1000+ hit alıyor.

D

DopdoluNet

Misafir
genel bi arkadaslık sitesi düşünüyorum aslında. o tür domainlere daha öncelik tanıycam.

D

DopdoluNet

Misafir
senibekliyor uzun kaçar. projeme uymaz. xpartnerda abest kaçıyor. forumpaylas eger daha iyisi cıkmazsa domaini alırız

Alobar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hoşuna gidermi bilmem zamanında bana ilğinç gelmişti.
ikizruhlar.com

D

DopdoluNet

Misafir
yok . biraz büyük oynamayı planlıorum. büyük bir site gelip satsa kökten devretse alırım.

F

ForumPaylas

Misafir
öle yapcagına sıfırdan kur ve ona devr e harcıyacagın parayı reklamına kullan yarı yarıya kara gecersin en kral yerde reklam yayınlarsın ;)

D

doLob

Misafir
yonja.com gibi bi isim demisin

yonja ile ne alaka siteye girmeden ne sitesi oldugu bile belli degils sadece bilindik bi arkadaslik sitesi oldugu icin domain cagristiriyo

sacmalamadan asil istedigini yazarsan ona gore cevap alabilirsin

D

DopdoluNet

Misafir
ikikalp i de listeme ekledim. saçmalama demene gerek yok dediklerim hoşuna gitmiyorsa cewap yazmazsın. reklam bütcemde var m.etme. hittimde yeterince yüksek. bunları yazmaya gerek yok acil domain aranıyor o kdr

.com ön planda .net'te olabilir diğerlerini düşünmüyoruz

D

DopdoluNet

Misafir
fena değil. arkadaş ın olunması biraz aklıma yatıorda bu ş biraz kötü durumda. onada bakıcam. aklımda arkadaskal.com ön planda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5