İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaslik Hatti - Gel Tanisalim - Nasil bilirdiniz?

T

themaniac

Misafir
Birisi yazmis nedense herkes tanisma konusunu 1 sene sonra aciyor diye :D

bende laf olsun diye actim. zaten beni bilen biliyor. bilmeyende zamanla ogreniyor :D

Belki olsa olsa bizim icin NASIL BILIRDINIZ? diye bir kategori olmali :D

themaniac'i nasil bilirdiniz???

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Bir ara banlanmıştınız sanırım yanlış hatırlamıyorsam
Şu son 1 haftadır takip ediyorum.

T

themaniac

Misafir
Evet ban yedim ama Loi ile gecende gorustuk. Ban'in yanlislikla verildigini ogrenince Ban'i kaldirdi sagolsun. Ama hamdolsun burada bulundugum kisa sure icinde hem cok insana faydamiz dokundu hemde cok insanla dostluk ve ticaret baglari kurduk. Onlarin destekleri sayesinde de bana verilen ban'in yanlisligi ortaya cikmis oldu. Insan isini durustce yapinca, iyinet uyeleri arkasinda duruyorlar o arkadasin.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Kendinden ve web geçmişinden bahsetseydin konu daha çok amacına uygun olurdu bence.

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Evet ban yedim ama Loi ile gecende gorustuk. Ban'in yanlislikla verildigini ogrenince Ban'i kaldirdi sagolsun. Ama hamdolsun burada bulundugum kisa sure icinde hem cok insana faydamiz dokundu hemde cok insanla dostluk ve ticaret baglari kurduk. Onlarin destekleri sayesinde de bana verilen ban'in yanlisligi ortaya cikmis oldu. Insan isini durustce yapinca, iyinet uyeleri arkasinda duruyorlar o arkadasin.

Sağlık olsun artık hep beraberiz.:)

T

themaniac

Misafir
Haklisin Eif. Ben daha boyle websiteleri yeni yeni yayginlasmaya basladigi zaman Bilgisayar Programciligi okuyordum Istanbulda. O zamanlar parasi olmayan ama azmi olan herkesin SiteMynet'i vardi bilirsiniz. ilk website baslangicim oyle hazir siteyle basladi. sonra html falan ogrendim derken frontpage vardi. Sonra sonra ben donanima tamir islerine basladim site tasarimini falan ilerletemedim. Photoshop falan ugrasmisligim var. Video editing programlariyla cok ilgiliyim. Suanda calistigim okulun videolarini yapiyorum. Kendi hosting'im var IKRA Hosting. Alexa rank indirme konusunda uzmanim diyebilirim. 250K'ya kadar gittim yani. Tanidigim ve is yaptigim insanlarin websitelerine reklam bulma konusunda yardimci oluyorum. Eskiden cok daha aktiftim bu islerde biraz duruldum ama yeniden aktif olmaya karar verdim. yarismaci arkadaslara basarilar dilerim ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5