İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaşlık Scripti kurana hediye icerde..

O

OyunAlemi

Misafir
merhaba ozel.org daki arkadaslik script i kurana oyunalemi.net pr 4 denizmp3.net pr 1 de reklam ayrica kurulucak sitede veya baska arkadaslik script i kurana dedigim gibi vericegim yardm ederseniz sevinirim

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
azdating gold .. pek iyi bir script değil cok fazla fonksiyonu yok
daha iyi scriptler var.

S

SempatiX

Misafir
Ben kurarım kardeş... Karşılıkta beklemem önemli değil...

ayhancan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar elinizde arkadaşlık scripti varsa burada link verebilirmi?

AmedliDrej

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aedating 3.2 sevecem.com a kurmuştum oyle kaldı isteyen olursa hataları duzeltilmiş bir sekilde gönderebilirim extra birsey yok yani tr template felan

Not:script lisanslı degil lisanssız

O

OyunAlemi

Misafir
zorladım ama kurdum yardımlarınız için çok teşekkurler bir sorunum olursa yanınızda biterim :]

cepwap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben evdeki makinama kurdum, admin paneline girerken internete girmeye çalışıyor Apache. Norton uyarı veriyor. Lisans sorunu olmasın bu scriptin? O yüzden daha web üzerinde bir sunucuya taşımadım.

S

SempatiX

Misafir
aedating i diyorsanız o lisanslı bir script zaten... 600 $ civarıda lisans ücretiydi..

cepwap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İçinde sadece ingilizce dil dosyası vardı. Uğraşılsa türkçeye çevrilebilir.

cepwap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ama bu aedating dediğim gibi bir yere bağlanıp bilgileri gönderiyor herhalde. Kodların içinde aradım bulamadım. Lisans bilgilerini gönderiyor olabilir. Dikkat etmek lazım.

AmedliDrej

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
script lisanssız oyle birsey olsaydı kuralı bir aydan fazla oldu birsey yapılırdı yani biryere kod gonderdigi felan yok sadece lisanslı degil kullanan sürüyle webmaster var ve hepsi 650 usd vermedi neyse gonul rahatlıgıyla kullanabilirsiniz bence tabi karar size kalmış iyi calışmalar

lahomenia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende kullanıyorum 4.02 surumunu bi prb cıkarmadı simdiye kadar ayrıca tr dil desteği var kendi ugrasılarımla yaptım ancak tr karakterlerde takıldım az kaldı onuda yapcam herhalde :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5