İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaşlık Scripti Yazdırılacaktır

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kaliteli arkadaşlık scripti yazdırmayı düşünüyorum.Önüme yonjayı koyup gelmeyin lütfen.Kendine güvenen,işinde iyi olan kişilerle irtibata geçersek iyi olur.

Piyasada kaliteli arkadaşlık siteleri örnek alınarak yapılacak ve ortaklık sistemide entegre edilecektir.
siberalem.com tarzı düşünüyorum tasarım olarak.Gerisin bildiğiniz gibi hoş bi profil sayfası,detaylı arama,gold üye seçeneği,normal üyelere bazı kısıtlamalar,ortaklık sistemi.Bunları yapabilecek arkadaşlar pm yollasın.Detayları msnden konuşuruz.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
programlama dili ne istiyorsun asp mi php mi eğer detayları yazarsan sana daha iyi yardımcı olunacağına emin olabilirsin

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkür ederim ama hazır düşünmüyoruz
tamamen sıfırdan bir script yazdırılacak

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlık sitesi yaptırmak istiyorum demek daha doğru değil mi ?
Script yazınca yanlış anlaşılıyor. Şahsen bu tür kullanımların yanlış olduğunu düşünüyorum. Site yaptırmak istiyorum deyince sanki daha çok maliyetli olacak gibi geliyor kulağa, script deyince daha bi hafif algılanıyor. Belkide bu yüzden herkes script yazdırmak istiyorum diyor.

Ama bence kullanım yanlış, site yaptırmak istiyorum demek en doğrusu bana göre.

Birde o kadar klasik olmuş ki , işte ne bileyim fıkra scripti yazdırmak istiyorum yada arkadaşlık sitesi yazdırmak istiyorum deniliyor açıklamada. Açıklama çok geniş olmalı. En detayına kadar inilmeli. Yoksa iki taraf içinde sakıncalı olur bu durum. Gerçi sizde haklısınız arkadaşlık siteleri tek düzen olmuş, her yönüyle aynı.

Sadece bunları söylemek istedim, saygısızlık ettimse affola.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5