İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

arkadaşlık scripti yazılacak

W

wapekiz

Misafir
merhaba

bize arkadaşlık scripti lazım...

şuanda populer arkadaşlık sitelerinde ki gibi özelliklerinin olmasını isterim.

mesela: ücretli üyelik vs..geniş kapsamlı bir yönetim paneli..

ilgilenen varsa beklerim..

ücret ne kadar istersiniz belirtirsenizde iyi olur...

belirtmeyi unutmusum..asp ile yazılım olcak..

msn: [email protected]

msn: [email protected]

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wapekiz' Alıntı:

sanırım piyasadan haberin yok .net ile yazcam demiş 750 istemiş
1-Çok çok ucuz bir fiyat söylemiş
2-Teklif veren bu tür scriptler 1500-2000 ytl den başlıyo sende piyasıyı baya düşürmüşsün

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kendi yazdigim asp arkadaslik sitesi mevcut. Fiyat 750 YTL.

Kisaca ;
- parali uyelik uyumu, listesi, teklif sistemi, resim yukleme, profile yorum, resime gorum, parali uyelerin profilleri yarinda gold uyelik isareti, online uyeler, ilgi alanina gore uyeleri listeleme vs. bir cok ozellik mevcut. demo gosterebilirim.

Ilgilenirsen PM atabilirsin.

W

wapekiz

Misafir
walla kardeşlerim piyasayı bilmiyorum..

haklısınızdır ama

bir site kodu içinde 1,400ytl vermem,araba mı alıyoz yaf :d

emek işi dogru ama ben vermem o kadar para

turkmale

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hazır bir script olursa belki ucuza olabilir.satanlar sürümden kazanıyodur zaten. ama sana özel bir sayfa yapılmasını istersen biraz daha pahalı olacaktır.belkide bir ayımı alacak bir iş için daha az bir ücret teklif etmem zor.ama yapan bulunur belki.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
wapekiz' Alıntı:
walla kardeşlerim piyasayı bilmiyorum..

haklısınızdır ama

bir site kodu içinde 1,400ytl vermem,araba mı alıyoz yaf :d

emek işi dogru ama ben vermem o kadar para

sana özel olsun, diğerlerinden farklı istiyorsan ve kaliteli bir kodlama için normalin altında bi ücret.

yok hazır kod alırım, diğerlerinden farklı bişey yapmam aynını taklit ederim diyosan ucuz bi taklitten öteye gidemezsin..

bi de bu açıdan düşün...

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siber.net scripti 2000 ytl'ye satiliktir. Script size özel olacak ve birçok özellik bulunmaktadır. Site admin panelinden gold üyelik, bronze üyelik vs. oluşturulabiliyor.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
@Seal sen çoşmuşsun yavaş yavaş normale dönmeye başlıyor sadece fiyatlar kimse bunu yaptırmak zorunda degildir. ama gerçek fiyatını veren kullanıcıları buradan tebrik ediyorum ayrıca gerçek fiyata aldıkları projelerde yaşadıkları sorunlara tamamen free olarak yardımcı olacağımı belirtmek istiyorum.

Onlar bu parayı hakediyorlar ve sonuna kadar da almaları gerekiyor.

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benimde üzerinde çalıştığım bir arkadaşlık sitesi var, sağdan soldan script bulupta tema üzerine geçirmiyorum kendim kodluyorum tasarım zaten bitti gibi. Ve bittiğinden en az 2000$ dan açık arttırmaya çıkarmayı düşünüyorum. Belki uçmuşsun sen diyebilirsiniz. Ama vaktimi baya alıyor + tasarım ve kalite olarak çoğu arkadaşlık sitesindende kat kat iyi oluyor diyebilirim.

@Seal bu işler böyle, kimse haketmediği parayı almaz ben hergün 10 saatten fazla bilgisayar başındayım ve sürekli çalışıyorum. Paranın hakedilip hakeilmediğini en iyi yapan bilir.

Saygılar.

D

dejafu

Misafir
Adam akıllı bir arkadaşlık scriptinin alacagı zaman 2 ay civarıdır. 2 ayda 2000$ bi programcı icin normal fiyattır. Uçmuşsunuz diyen yaptıkları birşeyleri sunarlarsa seviniriz. Merak ettiğim uçmuşsun diyen kişiler programcımı ? yoksa sadece fiyata bakarak yorummu yapıyor.

he bugun 500$ satarsınzı aynı şeyi yarın başkalarınada 500$ dan satarsanız belki olabilir. Fakat kendinize özel bişey olmasını istiyorsanız ve güzel bişey olmasını istiyorsanız bunun fiyatı 2000$ dan başlaması normaldir.

D

deja-vu

Misafir
Seal' Alıntı:
zuhaha fiyatlara bak ya, coşmuşsunuz. :D

fıyatlar gayet normal adam yazana kadar ne yıyıcek ne ıcıcek senın ıkı ayda ne kadar gıderın var ne yapıcak bıraz dusun sonra kara ver derım:)

Y

ysf

Misafir
Merhabalar

İstediğiniz tüm özellikler, hafta içi 18, hafta sonu 12 saat teknik destek garantisi ile 2,250 YTL ye ( fatura sözleşme ve diğer yasal sorumluluklar doğrultusunda ) size 1,5 ayda teslim edilecektir.

W

wapekiz

Misafir
elinizde hazır kod var ise eger onlarada bakarız..hoşumuza giderse görüşürüz..ayarlarız...

illa ki en baştan yazılca die bi kaide yok...

fugitive

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
evet varsa demo verin bakalım kafamıza yatarsa düşünürüz yani böle elit arkadaşlık sitesi scripti olan varsa demo görmek isterim ama sıfırdan yazılanlar çok pahalı oluyo birden çok kişiye satmayı düşünenler varsa bekliyorum demoları

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi