İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

arkadaşlık scripti yazılacak

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
ilk insanlarda mağarada yaşıyordu değerli kardeşim...

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Caesar' Alıntı:
ilk insanlarda mağarada yaşıyordu değerli kardeşim...
Senin yaşın kaç, 13 falan sanırım. Seni muhattap almıyorum bundan sonra karşıma. :)

2004'de burası tarih öncesiydi evet, biz geldik adam ettik. Bunu mu dememi bekliyosun. Zaten şu yukardaki komik sözlerin, senim yaşını koyuyor ortaya. Yada Zeka yaşı mı demeliyim bilemiyorum. Neyse, kardeş, siz burda takılın kafanıza göre, ben bana biri laf atana kadar daha yazmam buraya. Sizinle uğraşmaya harcadığım değerli zamanıma yazık.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
teşekkür ederim.. hayir sen kendine göre yorumluyorsun bu benim fikrim "bu foruma göre değilsin". kendi kendine tartışmalar çıkarıp birşeyler kanıtlamaya calisiyorsun ne gerek var.. nasilsa sen kastetmişsin herkes kimin ne oldugunu biliyor diy mi? e o zaman kasmaya da gerek yok... tartışmalardan uzak bir forum dileğiyle... Yaşımıda 13 olarak yorumlamışsın ama yanılmışsın;

daha 9 yaşındayım ben.

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yanılıyosun, ben tartışmaktan nefret eden bir insanım. Herhalde ilk defa burada birileriyle bu denli tartışmaya giriyorum. Ama benim tepkim haklıydı, ben sadece uçmuşsunuz dedim. Yaw o da benim görüşüm, üzerinde duran dururdu, durmayan durmazdı. Çok sonra farkettim, gelen giden laf çakmış ben de açtım ağzımı. Çünkü işkembeden sallamıyorum, o da benim fikrim. Herkes burada herkesin fikrine saygılı olsa böyle bişey asla olmaz. Ama özellikle iyinet'te çok UKALA, Kendini bişey sanan Zavallı insanlar var. Onlar da gelip bana laf atınca benim de damarıma basıldı. Yoksa bana ne a.q. ne ben arkadaşlık scripti yazdırıyom, ne para alıyorum, ne para veriyorum benimle alakası bile yok. Ama dediğim gibi insanların görüşlerine saygılı olmayı öğrenmeli buradaki çoğu kişi.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
ben senin görüşlerine kendi görüşlerimi belirtirken saygısızlık ettim mi? HAYIR. sen bazı şeylere fena sinirlenmişsin insanlara fena saldirdin. bazen bazı şeyler sabır ister. Bana sorarsan bu iş gerçekten 2000$ ede. gerçek piyasası bu bende sabrediyorum mesela ne için mi? bir gün türkiyede uğraşlar gerçek değerini bulacak, bunun için sabrediyorum ve buna inanıyorum.

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben efendi gibi eleştirene değil, bana iftira atıp kendini öne çıkartmaya çalışanlara, bana hakaret edenlere verdim tepkimi. Herkes oturduğu yeri bilmeli. Yukardaki arkadaş, "Yuh, kendi yediğin haltları bize atıyosun yazmış" halbuki adam gibi okumamış bile benim Programcılıkla alakam da yok alıp satmam da. E buna sen de patlarsın. Efendi gibi olana lafımız yok, ama hakkımı da yerde koymam, ne ise veririm cevabımı esirgemem. Zaten işleri bu noktaya getiren de buydu. SAYGI YOK, bol bol ukalalık ve kendini bişey sanma var. Neyse, fiyat konusuna girmenin anlamı yok tekrardan, bunun piyasası ortadadır, buraya fiyat yazmakla piyasa olmuyor. Ama 2000$ yazmışsın, ben hep dedim, bunu hakeden scriptler de elbette vardır, bana versinler siberalemin scriptini, ona değer. Neyse, baksana power mower hep indirmişler saolsunlar. Kim indiriyosa, bi de pm le haber verseydi keşke.

Hakaret var, onlar ederken iyi, ben karşılık verince, kendimi savuunca Maşşallah bir anda

Katkı Puanı: -1
Neyse, çok da tın ya.

x-treme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yazık sana,
ağzından salyalar saça saça sağa sola laf atıyorsun..
Maşallah yetişemediğin mesaj'da yok.
Ama yanında kimsecikler yok,
acep bir apartmanda bir kişi tüm komşularla kavgalıysa sence tüm komuşlarımı suçlu yoksa o kişi mi?
Anlayabilene tabi..

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
x-treme' Alıntı:
yazık sana,
ağzından salyalar saça saça sağa sola laf atıyorsun..
Maşallah yetişemediğin mesaj'da yok.
Ama yanında kimsecikler yok,
acep bir apartmanda bir kişi tüm komşularla kavgalıysa sence tüm komuşlarımı suçlu yoksa o kişi mi?
Anlayabilene tabi..
Yanlışın var, ben ağzından salyalar saça saça bana saldıranlara sadece cevaplarını veriyorum. Buraya sadece Programcılar bakıyor ve yazıyor, ben zaten yazdım onun cevabını, kimsenin işine gelmedi tabi pahalı demek. Bu arada saldırırım ama benim dayanamadğım bna haksız yere hakaret edildiği ve damarıma basıldığı içindir. Sen kendi kod içinde "Yuh, ..." yazarken lafı yeyim oturacağımı mı sandım. Benim alnım ak, yüzüm pak kardeş. Bu laflara gelemem. Ben zaten diyeceğimi dedim, daha da artık seninle muhattap olmam. Bana da artık laf atmayın, bu başlığa cevap yazmaktan bıktım. Ama atanı da cevapsız bırakmam

araskoray

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba.Elimde kendi yazımım olan 3 farklı arkadaşlık scripti var.Temel yapı olarak aynılar.Gelişmiş yada daha sade, ne istediğine bağlı. Herhangi birinin işinizi fazlasıyla görebileceğine inanıyorum.İsteğinize göre değişiklik te yapılabilir tabii.Eğer ilgilenirseniz msn adresim [email protected]ta gelince, konuşur isteğinize göre sizede bana da uygun bir değerde karar kılabiliriz.İyi günler

Duslerimsin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Seal' Alıntı:
SEN SANIRIM GERİZEKALISIN. ÇÜNKÜ 50 KERE DEMİŞİM PROGRAMCI DEĞİLİM DİYE. ULAN BURASI DA MAL GİBİ İNSANLARLA DOLMUŞ YAW, NERDE ESKİ İYİNET. KAFASI ALMIYO BUNLARIN.

BEN SANA SENİN 750 YTL 'E VERDİĞİNDEN DAHA ÇOK ÖZELLİKTE FREE BİR ARKADAŞLIK SCRİPTİ VERİRİM DİYORUM, O YÜZDEN BANA FİYATLAR FAZLA GELDİ DİYORUM KAFAN BASMIYO GALİBA.

AMA ŞUNU DA SÖYLEYİM O YUKARIDA BAHSEDİLEN 2000 $'I DA HAKEDECEK SCRİPLER VARDIR, O AYRI KONU. AMA BUNU GERÇEKTEN BU İŞİ HAKKIYLA YAPAN PROGRAMCILARA VERİRİM BEN ANCA, ONLARI BU SÖZLERİMDEN TENZİH EDERİM.

SEN BENİ BIRAK DA, O BAHSETTİĞİN SCRİPTİ SEN Mİ YAZIYOSUN BAKALIM, YOKSA KİMDEN ALIP DA SATIYOSUN SEN BANA ÖNCE ONU ISPATLA. NERDEN BİLEYİM SENİN O SCRİPTİ 300$'A ALIP DA BURADA 2000$ FİYAT BİÇMEDİĞİN.

BENİM ALNIM AK YÜZÜM PAK KARDEŞ, SEN KENDİNE BAK, İFTİRA ATMA MİLLETE KARALAMAYA ÇALIŞIYORLAR DİYE. !!!

SEN BANA 750 DOLARDAN VERDIGIMDEN DAHA COK OZELLIKTE FREE BIR ARKADASLIK SCRIPTI VEREBILIYORSAN O ZAMAN FIYATINI SOYLEYECEKSIN KIMSENINDE VERDIGI FIYATA KARISMAYACAKSIN. KONUYU ACAN KIM "WAPEKIZ" BIRAKTA O ARKADAS FIYATLARIN YUKSEK OLUP OLMADIGINA KARAR VERSIN SANA NE BATIYOR ONU ANLAMIYORUM.

ARKADAS 300 DOLARA ALMISTA 2000 DOLARA SATIYORSA ( SENIN TABIRINLE ) BU SENI NE ILGILENDIRIR?? KONUYU ACAN ARKADASIMIZ ANLAMIYORMU? YOKSA SEN ONDAN DAHAMI COK AKILLISIN?

BEN KIMSEYE IFTIRA ATMIYORUM , KARALAMIYORUM. SENIN SUANDA YAPTIGIN BIR KARALAMADIR ISTE. 2000 DOLARA SATTIGI ARKADASLIK SCRIPTI ICIN " NERDEN BILEYIM 300 DOLARA ALIPTA SATMADIGINI " DIYEREKTEN BILMEDIGIN BIRSEY HAKKINDA ONYARGILI DAVRANIP BASKA INSANLARIN AKILLARINI KARISTIRIYORSUN.

AYRICA TANIMADIGIN KISILEREDE ASLA ONYARGILI KELIMELER KULLANMA. BEN YINEDE AGZIMI BOZMUYORUM. ALLAH YOLUNU ACIK ETSIN

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi