İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaşlık scripti

seslidostlukcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam ustadlar
bir arkadaşlık sitesi kurmak istiyorum ancak şuu belirteyim ögrenciyim bilirsinizki ögrenciden para çıkmaz (olmadıgı için olsa keşke) :)
Ben bir Arkadaşlık sitesi kurmak istiyorum e haliyle arkadaşlık scripti lazım
Yalnız + olarak istedigim bazı şeyler var örnegin online profilleri arayıp buldugunuzda site içinde özel mesaj vs. nin yanında birde cameralı görüntüüanında sohbet edilebilecek bir sistem
+ üyelik ücretli olacak ve geniş sorgulama sistemi olacak saçlarının rengi göz rengi tc kimlik numarası vs..
www.tagged.com istedigim site örnegidir
wwww.siberalem.com da bu geniş sorgulama istiyorum dedigim yöntemin kullanıldıgı sitedir

Dedigim gibi maddi imkanım kısıtlı ama tabiki karşımdaki insanın emeginide ödemek isterim böyle bir scripti bana kurabilecek olan varmı
msn adresim: [email protected]

Aykan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
[tavsiye]
ben çok güzel bir sistem hayal edip txt yapıp bir kaç yere fiyat sormuştum. 10.000$ + Kdv tarzında fiyatlar isteniyor güzel bir sisteme madem ögrencisin hiç girme bu işe. tutar tutmaz.. gold üyelik satarım hevesi boş..

Gazikentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sana tavsiyem dolphin ücretsiz bi sistem türkçe dil dosyasını temin edebilirim kurulumda yardımcı olabilirm ben cok para harcadım bu sisteme artık parayLa abledating'e 300$dolar harcadm bidahami parali sistem tövbe :) sen dedigim gibi : http://www.boonex.com/products/dolphin/ Link bu gir bi göz at :)

seslidostlukcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sana tavsiyem dolphin ücretsiz bi sistem türkçe dil dosyasını temin edebilirim kurulumda yardımcı olabilirm ben cok para harcadım bu sisteme artık parayLa abledating'e 300$dolar harcadm bidahami parali sistem tövbe :) sen dedigim gibi : http://www.boonex.com/products/dolphin/ Link bu gir bi göz at :)

Eywallah abicim saol peki bir sorum olacak bu scripte online olan kişilerle görüntülü sohbet yapabilme imkanı verebilirmiyiz
Yani online olan profilin yanında bir kamera işareti olacak ona tıkladıgın zaman karşı tarafa istek gidecek kabul ederse görüntülü sohbet yapıla bilecek yapabilirmyiz yada daha degişik bu dedigimi içinde barındıra scriptler varmı ?

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eywallah abicim saol peki bir sorum olacak bu scripte online olan kişilerle görüntülü sohbet yapabilme imkanı verebilirmiyiz
Yani online olan profilin yanında bir kamera işareti olacak ona tıkladıgın zaman karşı tarafa istek gidecek kabul ederse görüntülü sohbet yapıla bilecek yapabilirmyiz yada daha degişik bu dedigimi içinde barındıra scriptler varmı ?

görüntü işine büyük arkadaşlık sistemleri bile girerken ürküyorlar bunu düşün derim.
maliyeti bildigin web hosting maliyetleri gibi degildir.

seslidostlukcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Olsun üstad kaldırmaya çalışıcaz artık önerilerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum ustadlar

volera

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Gazikentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Görüntülü + SesLi Konusma Secenekleri Bulunuyor Ama Epey Ugrasmak Lazim tasarim felan yapmak icin

Gazikentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben FULL SESLİ ve VİDEO chat olan Arkadaşlık Scriptini Lisanslı Bir şekilde 300 YTL veriyorum :) Detaylara burdan bakabilirsiniz:) http://forum.iyinet.com/script-satisi-siparisi/89103-ablespace-orginal-lisans-satisi.html

ben bu abledating sistemini hic sevmiorumm cok masrafli cok pahali cok nazik bi sistem daha önce kullandım ve gıcık oldum hala lisansim var ama kullanmıyorum büyük parasi olanlarin i$i $irket i$i bu abledating türkiyeyi bi tara pek nadir kullanan var bu sistemi 20de1 gibi

seslidostlukcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bu abledating sistemini hic sevmiorumm cok masrafli cok pahali cok nazik bi sistem daha önce kullandım ve gıcık oldum hala lisansim var ama kullanmıyorum büyük parasi olanlarin i$i $irket i$i bu abledating türkiyeyi bi tara pek nadir kullanan var bu sistemi 20de1 gibi

Teşekkürler ustad peki tagged.com un aynısından yapıp birde görüntülü konuşmak ekleyemezmiyiz ??

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5