İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

arkadaşlık siteleri içinden en yüksek Gold Üyelik Komisyonu veren siteler hangisi

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
anket olarak kabul edin bu soruyu lütfen:)
şu an yayında olan arkadaşlık siteleri içinden en yüksek " Gold Üyelik " Komisyonu veren site - siteler hangisi?

mesela biz xkalp.com olarak her gönderilen Gold Üye için : 7.5 YTL ödüyoruz
sitemizde gold üyelik 1 senelik 35 ytl. Birde Mega üyelik olayını getirdik. henüz çok yeni bir sistem. onu ileriki aşamalarda sisteme dahil edeceğiz

yani yaklaşık olarak %21 ini webmasterlara ödüyoruz Gold üyeliklerin.

bu soruyu sormamdaki amaç, nabız yoklamak aslında. bir düzenleme yapacağız da, sizlerinde fikirlerini almak istedim, kendi aramızda görüşmeden önce

lütfen fikirlerinizi iletiniz.

Not 1: genel yorumlardan ziyade, bu tür programları kullanan arkadaşların tavsiyeleri şu an için daha önemli.Yani " bence şu kadar verin, bunu yapın, şunu yapın yorumları değilde, ben şu siteden bunu alıyorum, şurdan bunu aldım, sizde şunu yaparsanız daha iyi olur gibi yorumlar işimize yarayacaktır:)

Not 1 : Tıklama başına ödeme sistemini şu an kesinlikle düşünmüyoruz. sadece gold üyelik komisyonları için yorum rica edeceğim genel anlamda..sadece bizim değil, diğer tüm sitelerinde olabilir.

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Verdiğiniz mebla iyi bir mebla.. %20 nin üstü fikrim bu

protos78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Datinggoldtan her uye icin 2 dolar, parali uye icin 25 dolar civarinda aliyorum... Uyeler turk degil, ecnebi... Yani ingilizce siteniz varsa, datinggold cok iyi.

favorites size bir sozum yok. 7.5 turk dating siteleri icin cok iyi bir oran.. Ama genel hatlariyla arkadaslik sitelerinin webmaster lari dolandirdigini dusunuyorum. Gecen gun biri forumda yazmisti, 20-30 silver, 10 civarinda gold, ve 7000+ parasiz uyeye 60-70 milyon veriyorlarmis... Bu basariyi date.com, iwantu, sakssearch gibi bi yerde saglayin 8000 dolardan asagi para almazsiniz....

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hımm evet teşekkürler. başka yorumları da alalım lütfen..
çok büyük bir süpriz yapacağız xkalp.com/webmaster programında
o yüzden nabız yokluyoruz şu an

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
tıklamalı sisteme geçelimde sonra her gün kavga çıksın dimi , yok o sayıldı bı sayılmadı diye :D yok yok aman o kalsın. Şu an Türkiye o sisteme hazır değil:)
daha kazançlı süprizler olacak sizler için

asasmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Datinggoldtan her uye icin 2 dolar, parali uye icin 25 dolar civarinda aliyorum... Uyeler turk degil, ecnebi... Yani ingilizce siteniz varsa, datinggold cok iyi.

favorites size bir sozum yok. 7.5 turk dating siteleri icin cok iyi bir oran.. Ama genel hatlariyla arkadaslik sitelerinin webmaster lari dolandirdigini dusunuyorum. Gecen gun biri forumda yazmisti, 20-30 silver, 10 civarinda gold, ve 7000+ parasiz uyeye 60-70 milyon veriyorlarmis... Bu basariyi date.com, iwantu, sakssearch gibi bi yerde saglayin 8000 dolardan asagi para almazsiniz....

evet satış oranı güzel normal üyelik oranını arttırmalısın bence 0,2 den ne çıkar :D

americansingles,primesingles,blacksingles 2-4 dolar falan veriyor

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yurt dışı sistemlerle kıyaslama yapmayınız. çünkü çok farklı herşey:)
konumuz sadece Türkiyedeki sistemler
0,2 dediğin nedir anlamadım? biz 0,15 veriyoruz normal üyeliklere. yani 150 bin lira eski para ile

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
% 50 oranı nedir? sitesinde %25 yazıyor
normal üyelik 3 kuruş, gold üyelik %25 yazıyor

asasmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
0,15 değilde 0,2 lira yani 0,05 arttırabilirsin ödeme.com.tr sağken 0,2 veriyordu :D

emresa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
randevu vere vere buluşturmadıkları adam kalmadı,yakında patlar randevumda.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
lütfen sadece komisyonları konuşalım. o iyi bu kötü diye açmadım bu başlığı:)

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sorun değil:)
bu işler çok zor gerçekten. kimse mağdur olmasın diyoruz, webmasterlar kazansın, onlar mutlu olunca bizede yansır diyoruz ama bazen gerçekten sinir ediyorlar bizi
şu ana kadar sadece 2 kişi sistemden atıldı. 250 webmaster kayıtlı ve herşey çok güzel işliyor. her ay sonu ödemeler hesaba yatıyor
bu 2 kişi, kodları sitelerinden kaldırmış ve 1 ay sonra " e hadi ödeme gönderin" diye mail atıyor:) Arkadaşlar sitede herşey altı çizilerek yazılmış. kodları kaldıran ödeme alamaz diye. 2+2 : 4 herkesin kendine göre planı programı var
ama snaırım çok fazla iyiniyet göstermekte iyi değil..

neyse konu dağılmasın. devam edelim. fikirleriniz çok önemli. ona göre haftaya güzel bir komisyon ücreti çıkacak ortaya. Böylesi ne verildi ne duyuldu :)

hadi fikirlerinizi yazın lütfen

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5