İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaşlık sitesi 2bin TL

crazywebbers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar arkadaşlar ayda 80-100$ arası googleden kazanç sağlıyan arkadaşlık sitemi domain ismi ve host dahil komple satıyorum

Açılış fiyatı 2Bin TL 'dir

not : domain 2005 kökenli pagerank 2 ' dir

googlede arkadaş arıyorum kelimesine 1nci sayfada'dır
( eskisi gibi ilgilenmiyorum bu gördüğünüz sistemi 1 ay önce koydum ortalama organik 2000 kişi googleden gelmiş üye olmuş 1 ay içerisinde )

Not : ( kimse script'e marez marez demesin adamın ashabını bozmasın script satmıyorum domain satıyorum isteyene scripti de ölesine yanında verebilirm script full sorunsuz çalışmaktadır )

Satis : [email protected]

crazywebbers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pardon ne alaka ben site satmıyorum dikkatli okursanız domain hakkımı satıyorum script vs satmıyorum isteyen olursa domain ve hostla verebilirim diyorum

bu konunun yeri burasıdır

kolay gelsin

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Asabını bozmayalım, soru sormadan direkt parayı gönderip scripti pardon domaini alalım. Seç beğen al.

crazywebbers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
böyle dememin bir sebebi var
sebebi şudur googleye girip arkadaşım olurmusun scripti dediğinizde eski 2005 yılında bütün forumlarda bazı insanlar benim scriptime benzeyen bir scripti demo olarak göstermişler yani

kalpkalbe scripti vardı php tasarımı benimki ile aynı ama benimki asp idi taa o zamanlardan kalan linkler genelde ekleyipde bu şekilde marez marezdiyenler oluyor
o yüzden bu şekilde yazdım
amaç kimseye hakaret değil
anlıyan anlar
ta 2005 yılının sonucları halen sitelerime yorum olarak yansıyor

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Simdi soracagim bi kac bi'sey var bana garip gelen,
1- Domain nedir?
2- 2.000 TL eden nedir?
3- Site satisi olsa dahi gelirin 4 kati ideal bi rakamdir ama siz 20 kati yapmissiniz.
Ben alici olsam, arkadaslik sitesi alacak olsam gelipte sizden almam kusuruma bakmayin ama :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5