İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

arkadaşlık sitesi script,dizayn alacağım.

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar 80630.com türü site arıyorum.script ya da script+dizayn olarak satın alabilirim.

site adresini,mümkünse test amaçlı giriş hesabı (siteye bakabilmek için),istediğiniz fiyatı özel mesaj yolu ile bana gönderin. (php script arıyorum)

lütfen script sahipleri ve bu konuda ciddi olanlar mesaj göndersin.

iyi çalışmalar..

Edit : Davetiye sistemi ile çalışan ya da en azından üyelik için onay gerektiren bir sistem lazım.maximum 200ytl verebilirim.fakat şuan için 150ytl ayırdım script'e.
İleride script hakkında sorun yaşarsam ya da ek özellik eklemek istediğim zaman yardım edebilecek coder'lar arıyorum açıkçası. (emeğe saygım var.)

Wishmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hepsihosting.com diye bi adam var o satıyo pek sağlam bi adam değilmiş ama bi görüş istersen www.yuhhu.com mudur nedir .onun sitesi işte ama işini sağlama al

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@Wishmaster mesajın için teşekkürler. Aradığım sistem böyle bir şey.ek özellik falan da ekletebilirim belki de aldığım script'e.
script sahibi hakkında bilgisi olan var mı acaba ? ileride script hakkında sorun yaşarsam ya da ek özellik lazım olursa yardım edebilecek coder'lar arıyorum açıkçası.

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Slim_Boy ben de bu tarz script arıyorum..
Ortak olalım istersen konuşup, ikimiz de para katar daha iyi birşey alırız.. İkimiz de kazanırız. Coder da kazanır :)
Konuşalım istersen..

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@Desix, teklifin için teşekkür ederim.arkadaşımla 2 kişi olarak script'i alacağız zaten.ben diğer ortakla bir konuşayım.son durumu sana bildiririm.

iyi çalışmalar.

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
guarder' Alıntı:
Msn den Script konusunda gel yardımcı olayim elimde bir çok script war parali scriptler...
Msn : [email protected]

paralı script bende de var. w-arez türü şeyler aramıyorum.80630.com,yuhhu.com türü şeyler lazım bana.
aracı ile değil, coder'dan almak istiyorum script'i..
iyi çalışmalar.

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.yuhhu.com/ un ciddi problemleri var. CPU yu çok fazla yoruyor diye biliyorum.

yoktur nickli üye ile irtibata geçersen iş ortağı sana istediğin scripti kısa sürede ve uygun fiyata yazacaktır. söylediğine göre iyi bir codermış sanırım bilgisayar mühendisiydi.

P

postmodern

Misafir
40.000$ sistem kaynaklarını minimum kullanan sistem profesyonel tasarım
Anlık 500 kullanıcı kaldırabilecek sistemlerle uğraşmak istemeyen arkadaşlar içindir fiyat diğerlerine zaten tuzlu gelir :) 3000+ anlık kullanıcı kaldırabilecek sistem... PM lütfen

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iki sıfır fazla karaladın herhalde kardeş. yada tl den 6 sıfır atılmadan önceki fiyatı mı bu

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
postmodern' Alıntı:
40.000$ sistem kaynaklarını minimum kullanan sistem profesyonel tasarım
Anlık 500 kullanıcı kaldırabilecek sistemlerle uğraşmak istemeyen arkadaşlar içindir fiyat diğerlerine zaten tuzlu gelir :) 3000+ anlık kullanıcı kaldırabilecek sistem... PM lütfen

40.000$ param olsa bayaa bi php kursuna gider kendi sistemimi yazarım :)

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bu script 200ytl arkadaşlar. İsterseniz almanızda aracı olurum.

c0d3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Istediginiz ozellikteki scripti ekleri ile birlikte yazabilirim. Programlama Turu ASP. Fiyat 400 $

Saygilar.

B

BEBEX

Misafir
Sanırım bir fiyat teklifi türü olursa eger bende ASP ile yazabilirim fiyat 400-50 = 350 $ :)

saygılar

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar şunu da ekliyeyim.maximum 200ytl verebilirim.hatta şuan için 150ytl ayırdım script için.

X

XhanDros

Misafir
Piyasanın çok fazla düştüğünün farkındamısınız ? Böyle bir sistem bu kadar alçak fiyatlara satılmamalı.

( Slim , mesajın seninle alakası yok genel olarak böyle bu durum.)

P

postmodern

Misafir
Zaten 200 YTL lik script alan adamın siberalem olmaya niyeti yoktur :) günde 3-5 üyesi olsun yeter. Çok legalparalıyım benim scriptim sağlam bir arkadaşlık sitesidir diyen arkadaşların scriptlerini özel mesaj atsınlar 5 milyardan anında satın alayım. Piyasayı düşürüyorlar olayıda yanlış, o scriptlerin ederi zaten 50 ytl bile olamaz. İstisnayım diyenler ise PM ile scriptlerini ederinden bana satsınlar. Bekliyorum...

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
postmodern' Alıntı:
Zaten 200 YTL lik script alan adamın siberalem olmaya niyeti yoktur :) günde 3-5 üyesi olsun yeter. Çok legalparalıyım benim scriptim sağlam bir arkadaşlık sitesidir diyen arkadaşların scriptlerini özel mesaj atsınlar 5 milyardan anında satın alayım. Piyasayı düşürüyorlar olayıda yanlış, o scriptlerin ederi zaten 50 ytl bile olamaz. İstisnayım diyenler ise PM ile scriptlerini ederinden bana satsınlar. Bekliyorum...

siberalem olmaya niyetim yok.niyetim 700-800 kişilik forum sitemi başka bir proje ile birleştirmek.yaptığımız aktiviteleri yeni script üzerinden daha da arttırmak.(göze hoş görünme bakımından vs vs)
piyasayı bilemem.script'in coder'ı ne kadara satıyorsa piyasayı ona sormalı ;)

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Slim_Boy bulabildin mi aradığın gibi birşey???

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5