İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaşlık Sitesi

okanari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar, www.elektrikidaresi.com adresinde yayında olan, 2 senedir faaliyette olan arkadaşlık sitemle vaktim olmadığı için ilgilenemiyorum.

Site konseptini incelemnizi öneririm, samimi seviyeli bir sitedir. Php scriptleri tarafımca yazılmış, max 400 online sayısıı görmüştür. Script içeriğinde bir çok yerde chaching ile performans sorunları yasatmamaktadır.

Aktif olarak kayıtlı 12.000 onaylanmış uye bulunmaktadır. (20.000 kadar üye onaylanmamıstır)

Sitemi üyeleri, alan adı, hosting ve scripti ile birlikte satmayı düşünüyorum. Sitenin yönetimine aday olabiecek arkadaşlar, ben ilgilenirim, siteyi işletirim diyen varsa site yöneticili karşılığı ortaklık da yapabiliriz.

Maillerinize sdece hafta sonu yanıt verebiliyorum. Mail adresim [email protected]

Tesekkurler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5