İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkaşın çeki kimlik yok

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar,
ve ben web masterız bu ayki google çeklerimizi özel kargo ile aldık arkadaşımkinide zar zor ben aldım ancak ufak bir problem oldu bizim eleman acil olarak askere gitti. Giderkende nüfüz kağıdının fotokopisini almadım şimdi o asker ve acemi olduğu için ona ulaşamıyorum oda dışarı çıkamıyor. Citibanka yollucam çekini ancak kimlik fotokopisi kesin gereklimi ?

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bence yemin törenini bekle :) try ceki ise hele çirolansa bile sahıs ceki oluyor. sadece adı yazılı kişi bozabiliyor.. zaten cekin süresi uzun 45 gün beklesin bence ve kendisi bozsun ceki izinde..

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yorumlar İçin Sağolun Arkadaşlar Beklicem O zaman

ApoLLonx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
risingstar aynı şey benim başımada geldi, kuzenimin çeklerini ben bozduruyorum o da aynen askere gitti ama kimlik fotokopisi vermeden. Sonra askerden izne geldi yine kimliksiz noterden vekalet alalım dedik ama direkt isme verildiğinden bu çekler banka kabul etmedi. En sağlıklısı çeki YTL isteyip arkadaşından da kimlik fotokopisini fax ile yollmasını isteyip citibanka yollaman onun haricinde hiç alternatif yok bizzat yaşadım:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5